Bu Survivor Semih Performanslara Baktımda Elenmeler Olmasa 12. ymiş Neden Bu Kadar Oy Alıyor Acaba?

Bu sene survivor izlemiyorum istatistiklere bakıyım dedim bide heryerde bu Semih lafını duyuyorum bende iyi bir yarışmacı sandım baktım elenenler olmasaymış 12. sırada olacakmış niye bu kadar oy alıyor haksızlk değil mi diğerlerine?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Survivor çok koşanın daha iyi olduğu bir yarışma değilki ozaman bütün sporcular katılırdı rekabet daha üst düzey olurdu

1|0
    0|0
    • Amaç o değil mi zaten rekabet o zaman yarışma yapılmasın kulislerle belirlensin 1.

• İzliyorum zaten be hemen atarlanma tenis izliyorm basktbol izliyorm ama oda güzel oda farklı bir rekabet.

• Atatlanmadım 😄

En İyi Kız Görüşü

• Ütopya yarışmasının fanları oy veriyor yoksa etkisiz eleman ortalığı karıştırmakta üstüne yok sadece çeneden ibaret

2|0
    0|0
    • Yazık bence diğer yarışmacılara haksızlık oluyor bide bazen nette denk geliyorm onun için birbirlerine öyle küfürler ediyorlar ki cidden şaşırıyorm.

• Acunun kanalı yarışmaları işte boş ve gereksiz

• Aynen bende artık hiç bakmıyorum zaten sadece merak ettim geçen istatistklere bakıyım dedm.

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen kardeşim bir de düzgün bir herif olsa düzgün biri olsa tamam da performans da yok insanlıkta bir de utanmadan Serkay'a sizi ben taşıdım buraya kadar istatistiklerle konuş diyor sonuncu olduğundan haberi yok

0|0
    0|0
  • Laf yapıyor ağzı

1|0
    0|0
    • Ne farkediyor ki öyle

• Ya ütopyadada öyleydi güzel şaf atıyor kaosdan besleniyor

• O zaman oy veren kitle cidden seviye düşük herhalde haksızlık diğerlerine sen o kadar yarış iyi performans sergile ondan sonra ağzı laf yapıyor diy seni elesin saçma geldi bana. Turabi vardı mesela ağzı laf yapıyordu ama perfomansı da çok iyiydi.

Kızlar Ne Diyor 1

• survivor olmak sadece istatistik değil ki survivorı izlemeden bu yorumu yapman yanlış bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...