Miss Turkey 2016 Başlıyor?

8 Temmuzda başvurular başlıyormuş... Katılmayı düşünen var mı😂
Bayadır ülkemizden Miss Universe, Miss World vs derece alan olmuyor. İnşallah bu sene diğer ülkenin yarışmacıları göz önünde bulundurularak yarışmacı seçilir çünkü sırf boyu uzun ve gözleri renkli diye arkadaş gazıyla katılan tahta gibi kızlar seçilince derece alamıyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Verenler kabul ediliyor

0|0
    0|0
    • Rüşvet var o da doğru. Başka türlü o kadar çirkin kız nasıl kazanıyor açıklaması olamaz.

• Doğrudur çok şey dönüyor

• 12 lere düştü bu birde

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Eveet bakalım bu sene ne kadar da çirkin birisini güzel diye yutturacaklar göreceğiz.

0|0
    0|0
    • 1-2 kişi iltifat edince havalara giriyorlar miss turkey olmak en büyük hayalimmm:) diye gülerek izliyorum her sene. Bir de bunların sırf oyuncu olmak için katılanları var. Miss World desen o ne derler:D

• Evet. Jüriler de oyuncu arar gibi seçiyor bunları en büyük hata bu zaten. Güzellik yarışmalarının oyunculukla ne alakası var modellik yarışmasıdır bu gideceksin podyumda yürüyeceksin sonuçta.

• talep o işte. ondan öyle seçiyorlar.

• oyy yazıkkkkk gönlümüzdeki birinci sensin hadi sıkma canını :D

0|0
    0|0
  • Sen katıl tatlım ☺

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ck gereksiz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • O yarışmalara gerçekten güzel kadınlarda katılıyor ancak dediğin gibi renkli gözlü en uzun boylusunu birde ek olarak ördek dudaklısıni seçiyorlar

0|0
    0|0
    • Sonra da yurt dışı yarışmalarında neden bilmem kaç yıldır dereceye giremiyoruz diyorlar. Resmen rezillik ilk 45 e bile giremiyor bu kızlar.

• Ciddi misin okadar kötü yani bunu bilmiyordum beğenmediğim kadınları seçtikleri icin miss wold ü takip etmiyorum

• İyi yapmışsın ben utandım yarışmayı izlerken o derece

• O kadar kızın arasında şansımız var mı ki :D

0|0
    0|0
  • Katılalım. d

0|0
    0|0
  • Ben katılmayı düşünüyorum birinci olup gelecem😀 ama boydan şüpheliyim 1.70

0|0
    0|0
  • Buran katılacak kadar güzel yok kandırmayalım birbirimizi :D

0|0