Yabancı dizi izleyenleer?

İlla aranızda vardır. Peki o izlediğiniz dizilere mesela Teen Wolf izleyeneniz vardir. Teen Wolfa Türkiyeden türk bir oyuncu gitse nasıl hissederdiniz? Gurur mu duyardınız? Ezikler miydiniz? Dha mı üstün tutardınız? Doğulu veya batılı fark etmez. Herhangi bir ünlü, insan yani sonucta nereli oldugu fark etmez. Türkiyeli oyuncu amerikan filminde oynuyor düşünün bakalıım?

Güncellemeler:
yazın lütfenn
ayy lütfeen

1|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Türk Kürt Laz vs.. farketmez.. Türkiye den gidiyorsa mutlu olurum.. Çünkü bildiğim gördüğüm tanidigim birini görmüş olucam orda.. Başka bir his tabi :)

0|0
    0|0
    • Kız ne soruyor sen ne cevap veriyorsun abi ya :D

• @BgmBğr ahahhahahah ahhahaha ahahhah iyi güldüm :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Michael J. Fox'un oynadığı daha güzeldi bence. Soruna gelirsek öyle bir durumda gururumu okşardı heralde bu.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/YbgMbz.jpg
    Doctor Who'da gelecekteki en gelişmiş 6 ülke arasında Türk bayrağını görmek böyle bişeydi işte

0|0
    0|0
  • teen wolf dizisi oyunculuk performansı açısından çok ön planda olan bir dizi değil

0|0
    0|0
    • oyunculuk performanslari iyi değil mi demeye calisiyorsun? en iyi erkek oyuncu seçildiler. herneyse soruma cevap alamadim :d

• dizi başladığından beri takip ediyorum ve başından beri oyunculuğunu en çok beğendiğim adam Dylan O'Brien zaten ön plana çıkanda o :) hafif bir dizi olduğundan bahsediyorum ve evet öyle bir dizide iyi performans gösteren bir türk oyuncuyla gurur duyarım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...