Arkadaşlar şu an nete düşmüş izleyebileceğim çok güzel bir filim önerin bana canım çok sıkılıyor?

Arkadaşlar şu an nete düşmüş izleyebileceğim çok güzel bir filim önerin bana canım çok sıkılıyor?

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• yerli yabancı ya da türü ne olmalı söyle bulalım sana izleyecek birşeyler

0|0
    0|0
    • Yerli olsun komedi veya duygusal korkuda olabilir ama gerçekten korkacağım olsun

• hadi ya arşivime bakmam lazım bir kaç saniye bekle

• sevimli tehlikeli izledin mi

Erkekler Ne Diyor 5

• Hangi tür? Macera-kokmedi mi mı korku mu bilimkurgu-felsefe mi? Yoksa hepten ağlamak istediğin bir şey mi?

1|1
    0|0
    • Komedi olabilir dram da olabilir korkuda olabilir ama gerçekten çok korkacağım olursa

• Çok korkulacak olan da biliyorum fakat çoğu kişi anlamıyor.

a. Dram istiyorsan benim gibi bir odunu bile duygulandırmış olan 2005 Hint (Hint, dediğime bakma!) yapımı olan Black filmini alt yazılı olarak izlemek senin için ideal.

b. Matriks: Türkçe dublaj olarak izleyebilirsin. Hem bilimkurgu hem felsefe hem de dram ihtiva ettiği için, başyapıttır ilk filmi.

c. "Yok, içimde bir şeyler uçuşsun" diyorsan ve/veya "Marvel bu sefer coşmuş!" demek istiyorsan "Galaksi Koruyucları"nı Türkçe dublaj olarak izlemen yeter. Neden bilmiyorum ama bunu yazarken bile, içim coştu!

Bu filmler en sevdiklerimdir, IMBD puanları bile bir harika. İyi seyirler!

• es ist wieder da

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya benim filmler sakıncalı

0|0
    0|0
  • 3 aptal ya da P. K (peekay)

0|0
    0|0
    • 3 aptal yerli mi bide komedi mi bu

• 8 mile - eminem

0|0