Survivor da Semih İyice Kendinde Uyuz Ettirmedimi Sizede?

Arkadşlar 2-3 haftadır sizce semihin hareketleri çok aptalca ve UYUZCA DEĞİLMİDİR?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya çok sinir oluyorum ona. Nagihan da Semih'e sövüyordu şimdi kanka ayağı yapıyor ikiyüzlü kadın.

0|1
    0|0
    • Oyunu parçası bence o çocuk hasta yaa belli tipinden gözleri falan kayıyor böyle bir cins fesat bir şey

En İyi Erkek Görüşü

• Kılçık kaosla besleniyor halk buna nasıl oy atıyor bende anlamadım demek ki halkta semihin kafada :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ailece semihçiydik ama babam bile sinir oluyor artık 😂 Babam bildiğin survivor u kaçırmıyor ve çok sinirleniyor semihin davranışlarına
    Bugün de arkadaşı aradı samimi olduğu bildiğin yelefonda survivor konuştular 😂😂
    gözlerim bu şekil kaldı😳😳😳
    Telefonu kapatınca baba ciddi ciddi survivor semihi konuşuyorsun yani telefonda ha diye kahkaha patlattım 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Açken sen, sen değilsin sözünün örneği adeta

0|1
    0|0
  • Hep öyleydi. Ama nedense ilk başta hoşuma gidiyordu, şimdi gıcık kapmaya başladım.

0|1
    0|0
    • Benim ilk baştan beri uyuzuma gidiyor cins dedim vbuna sanki bir polar hastası gibi gördüm ben

• Genelde oyle hele o egosu yok mu kendinden ucuncu tekil sahis olarak bahsetmesi falan iticilikte zirve

0|1
    0|0
  • Semih en başından beri uyuzların kralı benim için

0|1
    0|0
  • Yok değil ben çok seviyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...