Justin Bieber'a karşı neden bu kadar ön yargılısınız?

Türkiye de çoğu kişi Justin'e karşı ön yargılı neden sevmiyorsunuz düşüncelerinizi küfür etmeden top gay vb. kelimeler kullanmadan yazarsanız sevinirim

Güncellemeler:
herkes hata yapıyor ama o hata yapinca nedense millet dediğini bırakmıyor

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence kıskançlıktan çünkü çocuk 16 yaşından itibaren o laf söyleyenlerin hayal edemeyeceği kadar para kazanıp hayatını yaşıyor. Justin hayranı değilim sempatide duymuyorum ama böyle bence

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Geneleve giden adamın nesini seveyim? Parayı görünce kendinde ahlaksızlık yapma yetkisi gören adamın neyini seveyim?

1|2
    0|0
  • Bence olay su adam 30 yasina gelmis baltaya sap olamamis bir bakiyo ergen cocuk milyon dolarlarla gezip gunde 4 kizla gezince zavallida mircden felan 2006 dan beri kiz tavlamaya calisinca kiskaniyor tabi..

Sahsen ben notrum olsa ne olur olmasa ne olur modundayim 😃

0|0
    0|0
  • Neden sevmiyorsuna cevap için 1 rulo tuvalet kağıdı lazım arkalı önlü yazılır önemli olan neden seviyorsun?

0|0
    0|0
  • Banane elin gavurundan

0|0
    0|0
  • Ön yargı kanısına nasıl vardınız?

0|0
    0|0
  • Çünkü o bir top

0|0
    0|0
  • justına yaklaşmıyorum

0|0
    0|0
  • Sesi ve müziği güzel değil. Yaptığı işlerde çok yapmacık ve aşırı şımarık tavırları var.

0|1
    0|0
  • Sevsek ne sevmesek ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 22 yaşında olmasına rağmen haal 16 yaşında gibi davranıyor. mütevazi değil çok ukala kendini beğenmiş. su sıralar sürekli hayvanat bahçesinden gibi hissediorum diyip resim çektirmio hayranlarıyla. kılık kıyafetini sevmiyorum. özellikle şu götünde zor duran pantolanaları... selena gibi bir kızı üzdüğü için de sevmiorum

1|1
    0|0
  • Benim sinir olma sebebim küçük yaştaki kızların taparcasına sevmesi bu insan için kavgalar etmesi ve büyütmesiydi ama akustik şarkılarını falan ben de dinliyorum sesi güzel

1|0
    0|0
  • Jb a anti olan topluluk genelde kendini hayran kesimden farklı göstermeye ve ergen olmadığını kanıtlamaya çalışan topluluktur bir insanın şarkıları sana hitap etmiyo diye antisi olmak zorunda değilsin nötr olursun ki ben dinlemem ama magazinden takip ettiğim kadarıyla jb ın bazı davranışlarını çok beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Cunku bize hi demedi

0|0
    0|0
  • ben justini cook seviyorum gerçekten mütiş biri hele son çıkardığı company şarkısı bayıldım bence çekemiyorlar bu yaşta bu kadar ün kimsede yok :)

1|0
    0|0
  • Millet kıskanç olunca çocuğu çekemiyorlar hele erkekler :D

1|0
    0|0
  • Sizin gibi ergenlerin onu bu kadar buyutmesiyle dalga geçiyorum sadece xksnzkakza psikolejisi bozuk ve çocuklara bu kadar kötü örnek olmasına ragmen hala daha ülkemizde savunuyorsunuz böyle tıpler yüzünden simdi 2001 2002liler sokaklarda kuytu köşelerde ellerinde bira mı sigarami özentilik peşindeler blde fotograf cekilmezler mi gurur mu duyucaz yazıkk

0|0
    0|0
  • asılben sizianlamıyorm böyle kardeşim birini nasılsevebiliyorsun eğer benim evladım olsan senin kafana kürekle vururdum olmayan beynin yüzünden kafan saniyesinde düzleşirdi beyinsiz bok torbası

0|0
    0|0
  • takip etmiyorum dinlemiyorum beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Disim agriyordu en son ozaman

0|0
    0|0
    • Pardon kopyalayip yapistirdim ben seviyorum sarkilari guzel

Yükleniyor...