Adaletsizlik değil mi?

Dünyada o kadar güzel kız çocukları varken sırf annesi manken, babası da futbolcu diye bu kızın dünyanınen güzel kızı seçilmesi adaletsizlik değil mi?

Kristina Pimenova (@kristinapimenova2005) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (15 Haz 2016, 19:55 PDT)

Benim 2 tane kuzenim var biri 15 yaşında diğeri de 12 yaşında. Ikiside dünya güzeli fakat maddi durumlarından dolayi ajansa yazılamıyolar. Kristina da çok güzel ama dünyanın en güzel kızı olabilecek kadar da güzel değil. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yarışma yapılmış ve seçilmişse sorun yok. Zira yarışmaya dünyadaki tüm kızları inceleyerek başlamıyorlar, isteyen katılıyor. Senin kuzenlerinde katılsalarmış. Katılmayanları gösterip " aa bu daha güzel " demek saçma. Çünkü hepimiz biliyoruz ki Türkiye güzeli seçilenlerden daha güzelleri sokaklarda geziyor

0|0
    0|0
    • Yarışmada seçilmemiş ajansı seçmiş. Zaten güzellik yarışmasında seçilenler güzel değil ki sokakta çok daha güzelleri var gerçekten

• Ajansı seçmişse galiba o ajans kendisini bizim Ajdar gibi dünya takip ediyor sanıyor. bir tarafımızla güler geçeriz. Zatan şu kızdan daha güzelleri var onu da herkes biliyordur kendince

• Herşeyi geçtim o daha küçük çocuk yani. Ufacık çocukları süs kedisine çevirdiler

En İyi Kız Görüşü

• Kime göre neye göre diyorum

0|0
    0|0
    • Ajansı tarafından seçilmiş yarışmada falan değil

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaki Balık İle 40 Yetim Doyar..

0|0
    0|0
  • Yoo adaletsizlik falan değil. Çatlada patla kıskanç seni :D wefawf

0|0
    0|0
    • Niye kıskandm ya o kız küçük. Benim bahsettigim durum annesi manken babası da futbolcu diye seçilmiş

• Hâlâ kıskanmak diyo ya beyinsiz

• Hmm ama kristinadan daha güzelleri var sonuçta

• Değil.

0|0
    0|0
  • kızlar bazen çk saçmalayabiliyor banane kristinadan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her çocuk güzeldir.

0|0
    0|0