Leyla ile mecnun izleyenler?

Çok övülüyo sosyal medyada bu dizi. Izleyen var mi nasıl bir dizi? Başlamalı mıyım?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• izlemeyen bilemez ;) tabi günlük takip etmediğin için bazı muhabbetler sana uzaydan inmiş gibi gelecek ama zamanın gündemine en iyi göndermeleri yapmış ama çoğu kişi bunları anlayamadığı için yayından kaldırılmamış bir dizi tabi en son gezi olaylarında oyuncuların açık desteği ve bu sefer bazı kişilerin bunu anlaması neticesinde yayından kaldırtılmıştır ya neyse

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dizi bitmiş başlasan nolur? tumblr vb sitelerde ergenler tarafından övülüyor ya yazık be.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• farklı ve keyif verici bir dizi, izle tabi

0|0
    0|0
  • izlemeyen eksiktir

0|0
    0|0
  • İyiydi be

0|0
    0|0
  • İzle ve gör Avrupanın en iyi dizisi oldu bir zamanlar

0|0
    0|0
  • Baslamaman hata

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Başladığında bu kadar geç kaldığın için üzüleceksin. Bazı yerleri saçma gelecek belki ama onların altında hep mesajlar var.

0|0
    0|0
  • Başlamalısın ama eğer kafanda şüpheler varsa mutku ol yererden başla 8 bölüm zaten o kaliteye alıştınmı kendinde leyle ile mecnuna başlamak istersin

0|0
    0|0
  • Dizi izlemeyi sevmeyen biri olarak diyorum baya iyi dizi başlamalısın😂

0|0
    0|0
  • Başla, pişman olmazsın :D

0|0
    0|0
  • Ya bende izlemedim ama herkez güzel olduğuun söylüyor. Tek izlemeyen benim sanıyordum, demek ki yalnız değilmişim.

0|0
    0|0
  • efsane bir dizi

0|0
    0|0
  • En sevdiğim dizi

0|0
    0|0
  • izlemelisin

0|0
    0|0
  • başla gitsin

0|0
    0|0
  • en güzel dizilerrden biriydi fakat bitti ve tumblr twitter vs. sitelerde post paylaşılır oldu yani onun zevki televizyondan izlemkte ama arada açar açar izlerim yine izle yani pişman olmazsın :Ddd,

0|0
    0|0
Yükleniyor...