Kaptan Amerika İzleyen ve Detaylı Bu konu da Bilgisi Olan Var mı?

Ben bu filmi izledim ve gerçekten ilgimi çekti size saçma gelebilir ancak benim gerçekten ilgimi çekti ve aynı Kaptan Amerika da ki Süper Asker gibi olmak istiyorum yetenek açısından bilen biri cevaplarsa sevinirim ben gerçekten süper asker olmak istiyorum yani Kaptan Amerika gibi neye yönelmem gerek ne tarz çalışmalar yapmam gerek gerçekten bilgili bu konuyla ilgilenmiş biri cevaplandırırsa sevinirim amacım yeteneksel olarak ona benzemek yani bir insanın olabileceği üst seviye fiziksel özelliklere sahip olmak istiyorum aynı bir süper Asker Kaptan Amerika gibi bir serum ile öyle bir şeye dönüşemeyecceğimizden dolayı olabileceğim en üst seviye olmaya çalışacağım fakat ne üzerine çalışma yapmalıyım hangi konu da geliştirmeliyim kendimi bilmiyorum bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim.

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Yas 10

0|0
    0|0
    • demeye çalışmam fiziki gücümü nasıl arttıracağıma yönelik süper kahraman olacak demiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç yaşındasın sen Allah aşkına? Eskiden çocuklar ben pokemonum der camdan atlardı şimdi kaptan amerika olmak istiyorum diyor. Neyin kafasını yaşıyorsunuz çocuğum siz?

0|0
    0|0
    • orada tamamen fiziki olarak güçlenmekten bahsettim :) süper kahraman olacağım mı dedim

• Fiziki olarak güçlensen bile o kadar güçlü olman imkansız.

• Pekala tamam ne yapmalıyım fizik olarak kendi en son seviyeme çıkabilmek için neyle uğraşmalıyım

Kızlar Ne Diyor 3

• E git spor salonuna kas çalış. Kaptan amerika gerçek olmasa bile onu oynayan Chris Evans'ın kasları gerçek. O da nerede olur? Spor salonunda.

0|0
    0|0
    • hah işte demeye çalıştığım bu peki ne tarz bir spor yapmalııyım dövüş sanatları mı? örneğin boks gibi mesela yoksa direkt fitness mı?

• İzledjm filmi ama oradaki kaptan amerikanin bir anda giyindigi zırh gibi şeyi falan var bir sürü güçleri var bunların hepsin bir insan yapamaz ki yani malesef

0|0
    0|0
  • Comicleri oku orda yazmışlardır 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Öyle bir serum oluşturulmadı knk ;) yeni filmi çıktı onu izle.

0|0
    0|0
    • kardeş soruyu dikkatli oku :D serum olmadığını biliyorum yazdım zaten demi :D

• Süper kahraman olunca ne olacak peki?

0|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok kardeşim malesef

0|0
    0|0
    • Hayır uyuyup 70 yıl yaşlanmamaktan bahsetmiyorum nasıl desem yani oradaki adam gibi dayanıklı olmak güçlü olmak diyorum o bir film karakteri evet de ben ne yapmalıyım yani olabileceğim son seviye güç için fiziki bakımdan neye yönelmeliyim?

• Teşekkür ederim peki güçlenmek ve dayanıklı olmak için ne yapmam lazım genel olarak komplike dövüş sporları mı yoksa mma - krav maga vesaire mi yoksa tüm vücudu güçlendirecek bodybuilding gibi şeyler mi ne dersiniz

• Sen tüm vücudu güçlendir dövüş sporlarını boşver

• Baş steroidleri

0|0
    0|0
  • Hastahaneye yat. Yıllarca uyutsunlar seni ilk önce kardeş 😂

0|0
    0|0
    • onu demeye çalışmadım farkındaysanız uyumaktan bahsettim mi fiziki güçten konuşuyorum

• Hollywood etkisi dedikleri bu olsa gerek :D

0|0
    0|0
  • la kafana bir kursun yesen ölecen. seni ancak dövüş ringlerinde kullanırlar işte. surekli kendine zarar vererek daynıklılıgını arttrıcan baska yolu yok.

0|0
    0|0
    • oradaki adam da kafasına kurşun yiyince ölüyor zaten :D amacım olabileceğim son seviye de dayanıklı ve güçlü olmak bunun için neye yönelmeliyim bilmiyorum ama

• Önce uyuman gerekiyor dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...