İngilizce için yardım?

İngilizcemi geliştirmek için film müzik söyler misiniz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dizi izle ve kitap oku en iyisi.

0|0
    0|0
    • so you think you speak fluent sarcasm, right?

• aww i guess someone couldn't stand my high words, 'cause i hear someone is crying right now :(:((::( Don't be that weak babe, oh you're right tho it's me that you trying to compete with:)) after finishing crying, you can go and keep on assuming you're a sarcasm queen cause i'm unleashing you , go it! ahahahah ♡♡

• Lmfaaaoo I can't even how f*cking lame man!!! 😂😂😂 I actually laughed pretty hard at that. Did you make that account just for me? Naw boo thang you're too cute stahppp! 🙊 And seriously come on you could've done better than that! Just go away with your shitty kindergarten level come backs.

Erkekler Ne Diyor 12

• Yabancı dizileri izlemen kafi. Ayrıca Omegle'de takıl. Çok sapık olsa da konuşup muhabbet edebileceğin yabancı insanlar da fazla. Ayrıca RPG oyunlarında İngilizce'ye çok katkısı var. Oyun oynamıyorum diyorsan Google Translate aç omegleye gir. Ya da bir dizi bul onu izle. Konuşmalara aksanlara dikkat et. Çok faydası olur. Müzik konusuna gelince de Youtube da dinlediğin yabancı bir şarkının isminin yanına Lyrics yaz. Sözlerini içeren videolar çıkar. Onları izle. Çeviri yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • lord of the rings

0|0
    0|0
  • varya bu osmanlı zamanında tam hatırlamıyorum bir işler dönmüş tüm konuşma dili herkesin aynı olucakmış osmanlıca falan bu anlaşma olumsuz mu ne olmuş bişeler olmuş yabancı dil falan çıkmış :S şimdi bu yüzden bu lanet ingilizce ögrenmemiz lazım - ben kelime ezberlicem epey öyle başlıcam. film falan izledim altyazılı ondan bişey çıkmaz söliyim hade by

0|0
    0|0
  • Bence kitap okursan daha çok yararını görürsün. Her seviye için uygun kitaplar var.

0|0
    0|0
  • Altyazılı film izlemeni tavsiye ederim. Çok yardımı dokunuyor.

0|0
    0|0
  • engvid - youtube kanalı

ve ingiliz dizilerini araştır çok faydasını görürsün.

0|0
    0|0
  • mahmut tuncer- are you ready
    Ümit Besen- Ay lav yu
    birde kısmetse olur eser westi izle tamamsın😎

1|0
    0|0
  • en iyisi mektup arkadaşı onuda bulabilirsen

0|0
    0|0
  • dizi ve film çevirisi yapıyordum ben. öğrencilerim de var yabancı dil konusunda. tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Nasıl yani ing alt yazı mı izliyodun

• Başarılar dilerim :) istediğin zaman yazabilirsin, yol gösteririm, yardımcı olurum elimden geldiğince

• Çok saolun

• pc oyunları oyna.

0|0
    0|0
  • Young and beautiful.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...