Medyanın etkisi hakkindaki fikirleriniz? IYI boyu modasi gibi?

Medyanin hayatimizdaki etkilerini nasil buluyorsunuz iyi mi kotu mu? Bence insanlara ne izletilirse ona ozeniyorlar. bir donem muhtesem yuzyil dizisinden dolayi millet osmanliya dusman oldu su an ise dirilis dizisinden dolayi millet osmanli hanedani gibi davranir oldu. Sagda solda IYI diye insaat firmalari bakkal market aciliyor bebeklere padisah kiyafeti satiliyor. Bana gore ikisi de yanlis medya bize istedigini asilayabiliyor o yuzden hic dizi izlemem izlemedim de sizin fikirleriniz neler? Tesekkurler...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ekranlara odaklanmaktan birbirlerimizi unuttuğumuz şu günlerde özellikle arttı etkisi. düşünmeyen, sadece duyduğuna inanan bir toplum haline getirildik resmen.
    yaşar kurt'un bir şarkısından alıntıladığım şarkı sözünü de şuraya yapıştırayım :)
    "... kapat televizyonu anne, seni de kandırıyorlar..."

0|1
    0|0
    • Oo yasar kurt :) kesinlikle katiliyorum bu cinayetler tecavuzler pis islee hep bu tv yuzunden artiyor abartmiyorum

• katılıyorum size, çok yazık gerçekten, üzülmemek elde değil...

Kızlar Ne Diyor 1

• Ozentiligi gec dizilerin yuzde 90inda evli indanlarin en az bir sevgilisi var bilinç altina surekli olarak normalmis gibi gosterilen ellesmelr flortler var aşırı derecede feminist kadinlar boy gosteriyo millet nelere ozeniyo acaba

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Medya ve politika daima yan yana çizgide işlemiştir bu 1. dünya savaşında da öyleydi şu an halen öyle medya en basitinden televizyon diye indirgeyecek olursak tüm kitleye hitap eden bir propaganda türünün en kolayı en ulaşılabilir oranı sen oraya ne ekersen o gurur duyduğumuz %50 ile sünger gibi çeker bu uzunu peygamber ilan eder.

0|1
    0|0
Yükleniyor...