Vadi basliyor kimler izlicek ?

Bomba gibi sezon finali kacirmayin kimler izliyor?

Güncellemeler:
Güncel
Güncel xx

1|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• izledimde son sahne sinir bozucuydu orada nevzat pürmüz memati abdulhey kazım vs adamların olması lazımdı gidiyor polat akiflerin mezarına :) yani bu oyunculara haksızlık yapıyor 300 bölümün nerdeyse 200 bölümü bunlar sayesinde oldu akifler sayesinde değil pana film ekibi cok ayıp yapıyor yani bencil davranıyorlar ertan saban gibi oyuncuyuda cıkarmaları kötü oldu yılların eskitemediği tilki andreiyide basit öldürdüler gelecek sezon vadi zorluk cekecek gibi necati şaşmaz ile cahit kayaoğlu kendi yazdıkları senaryoda bencilce davranıyorlar kendileri hiç kaybetmiyor dizide :) 300. bölüm kutlamasında bile mematiler yoktu :D onu bunu geçtim tilki andrei bile yoktu :D yani ne denilir bu necati şaşmaza?

0|1
    0|0
    • Adam ne yapsin öz kardeşi bile ihanet ettiyse bazı şeyleri bilmeden konusuyorsun

• o kadar şey yazdım sen necatinin kardeşine bağladın konuyu :D:D

• kardeşi hariç :D oyunculardanda bahsedecektim :D

Kızlar Ne Diyor 1

• O dizi hala sezon finali mi yapıyor yuh? Bence final yapsın artık, baydı yani.

0|0
    0|0
    • 2025e kadar dewam etcek normal insanlar anlayamaz :) zeki insanlar izler sadece ask filimlerine bakabilirsin :)

• Önemli olan anlatilmak isteleni anlamak: ) bosver cahile laf anlatilmaz vadi basliyor :)

• Sen önce terbiye al da sonra vadini izlersin.

Erkekler Ne Diyor 4

• @sevimVeysi

0|1
    0|0
  • nefret ederim

0|0
    0|0
  • Sihirdar vadisi mi?

0|0
    0|0
  • nerde o eski kurtlar vadisi.

0|0