Survivor puzzle oyununda gönüllülerin geriden gelip öne geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hangisini destekliyorsunuz? Ünlüler mi? Gönüllüler mi?

Survıvor puzzle oyununda gönüllülerin geriden gelip öne geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz.?

• Ünlüler Survıvor puzzle oyununda gönüllülerin geriden gelip öne geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz.?
    21% (14)22% (9)21% (23)Oy Ver
  • GönüllülerSurvıvor puzzle oyununda gönüllülerin geriden gelip öne geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz.?
    22% (15)32% (13)26% (28)Oy Ver
  • Hiçbiri
    9% (6)15% (6)11% (12)Oy Ver
  • Benim aklım denizde ve ağaçtaki muzda kaldı survivordan
    3% (2)5% (2)4% (4)Oy Ver
  • Orda maymun mu var ne! ne yapıyor orda semihin başına mı pisliyor..
    4% (3)0% (0)3% (3)Oy Ver
  • Yunus Günce elenmeyeydi iyiydi be Survıvor puzzle oyununda gönüllülerin geriden gelip öne geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz.?
    9% (6)5% (2)7% (8)Oy Ver
  • Amaaan!! Boşverin survivorı falan ramazan ramazan gelin iftara keşkül yaptım birlikte kaşık atalım sonrada göbek atalım.Survıvor puzzle oyununda gönüllülerin geriden gelip öne geçmesi hakkında ne düşünüyorsunuz.?
    32% (22)21% (9)28% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Ünlüleri destekliyorum. Ama ünlülerin vücutlarının hızlı beyinlerinin yavaş çalıştığını gösterir önde gelip puzzlelarda geride kalmaları :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• semih ten nefret ediyorommm xd
    bence tamamen genç zihinle alakalı geçen gün kü puzzle i damla çözdüğü için nagihanda atakanda semihte diz çöktüler adeta sonra nagihan sakatlandı zaten.

0|1
    0|0
    • Aynen dönek kıl kuyruğun teki zaten favorim damla ya da serkay millette semih kazanır diyor nasıl kazanacağını düşünüyorlar anlamadım..

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...