Ajansa Kaydolmak İstiyorum?

Arkadaşlar ben ajansa kaldolmak istiyorum. Yüzüme güveniyorum fakat fiziğimden pek emin değilim ve bu işi ciddi anlamda düşünüyorum. Fiziğime pek güvenmediğimden modelliği düşünmüyorum ve ben bunu baya bir zamandır 1 yıl kadar zamandır falan füşünüyorum (profesyonel anlamda ve çocuk oyuncu olarak çünkü yaşım biraz küçük). Çalışmalarımda şunun farkına vardım ki kötü, suçlu oyuncu (hani şu masum olmayanların) mimiklerini iyi yapıyorum. Fakat ajanslara pek güvenmiyorum. Lütfen tavsiye edebileceğiniz bir ajans varsa veya bir tecrübeniz, bir öneriniz varsa bana iletin. Şimdiden çok teşekkürler...

Güncellemeler:
(Profesyonellik derken sadece deneme falan değil demeye çalışmıştım konuk oyunculuk, dizilerde , filmlerde, tiyatrolarda vs. yerleri kastetmiştim.)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yaş kaç canım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herkes istiyor

0|0
    0|0
  • pek çok tercih edilmez herkesin mutlaka bir bildiği var bir yerlerde ama yinede şansını deneyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Ajans'a kayıt için para istiyorlar 100 TL gibi civarda.. Eğer şansın yaver giderse, bir şeyler olabilir, dene.

0|0
    0|0
  • Dikkat et ortalik dolandırıcı sapık kaynıyor

0|0
    0|0
  • yönetmeninin portatif yatağı olur genelde güzel kızların boy en ve kilo ölçülerini orda alırlar

0|0
    0|0
  • ya kardes, kendi güzelligini para karsiliginda neden reklama alet ediyorsun? :/

0|0
    0|0
  • Yardımcı olurum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...