Ajanslarla ilgili?

cast ajansının family ajans olduguna kanaat getirdim ve başvuru yaptım kısa bir zaman sonra basvuruyla ilgili geri donus yaptılar başvurumun onaylandıgını soyledıler ve şubeye cagırdılar giderken tedirgidim biraz ama oradayken butun tedırgınlıgımı yendım karsılama ilgi muazzam bı sekılde ve oldukca samımı ınsanlarla tanıstım gordugum kadarıylada bir hayli projeleri var yanı kısacası kayıt olduk beklıyoruz

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel tercih ablam ajansın fotoğrafçısı :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Ajanslar genelde herkesi kayıt ederler. Amaç kayıt parası toplamak, bu sizi her zaman uygun gördükleri anlamına gelmez.

0|0
    0|0
  • Fake agent.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu işler emin ol ki şans işi fakat bu ajanslar yalnızca para tuzağı. Başvuran herkesi çagıriyorlar ve fotograf ucreti diye insanlardan 100 tl 200 tl aliyorlar dusunsene her basvurudan bu kadar para aldiklarini, işlerini böyle donduruyorlar.

0|0
    0|0
    • Ben kayıtlıyım Family ajansa. Bir çok diziye gittim. Reklam içinde yönetmen görüşmem de oldu ama olumlu sonuçlanmadı:( Yani demem o ki bir ajansı fotoğraf ücretiyle değerlendirmek saçma bence ki bu ajans uzun yıllar bu sektörün içinde. Ben oraya üye ve sete giden kişi olarak yorum yapmak istedim.

Yükleniyor...