Nihat Hatipoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Nihat Hatipoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

0|0
30|29

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

• herkes aldığı paraları konuşuyor, size bedava dini anlatmak zorunda mı bu adam anlamıyorum o da evine ekmek götürecek sonuçta. ben seviyorum

3|2
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Kendine özgü anlatım üslubu, akici , anlasilir sunum sekli ve tabi ki paylastigi faydali bilgilerle dinlemeyi sevdigim bir hocadir. İyi bir insan oldugunu da dusunuyorum acikcasi.

0|0
    0|0
  • Hocaları tvde dinlemeyi sevmiyorum sahsen cogu sacma sapan kafalarına gore fetvalar veriyor ama nihat hatipoglu iclerinde en duzgun olanı diye biliyorum eger gercekten oyleyse Allah yolunu acık etsin aldıgı paraları da cok abartıyorlar eger adam isini duzgun yapıyorsa hak ediyordur net

1|0
    0|0
  • Dünyanın en salak sorularını aldığı parayı hak etmek için cevaplamak zorunda olan zavallı bir amcamız. Üzülüyorum onun için

0|0
    0|0
  • Nihat hatipoglu kibisi yok. Cok iyi bir Adam
    Ama bazi para manyagi olan kiskancindan geberen kisiler onu parasini elestiriyorlar. Oysa o parayla bicilmez altin degerinde cok guzel nasihatlar dualar ogretiyor bize ama bazi nankor insanlar gozleri sadece para gorur ve bilgiler bakmaz.

1|0
    0|0
  • Gayet iyi bur adam. Kimsenin kalbinin kırmadan sorulari cevapliyor. seviyorum. sadece adamin parasina kafayi bozmuslar

2|0
    0|0
  • Dinden çok aldığı maaş ile duyuyorum adamı

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum çok iyi birisi ve sohbetleri harika sırf ona sorulan abuk subuk sorular yüzünden eleştiriyi hak etmiyor

1|0
    0|0
  • Düzgün bir hoca dir ! Mêlek yüzlu insna resmen

1|0
    0|0
  • Samimi geliyo bana. Bide şuna anlam veremiyorum yok din üzerinden para kazanıyo bilmem ne.. Arkadaş sen yaptığın işi maaşsız mı yapıyorsun. Ne dangalak insanlar var yahu

0|0
    0|0
  • Adam nasıl para kazanacağını biliyor 😁

0|2
    0|0
  • Bnce n guler yuzlu diger dini program yapanlarin arasinda vede en hosgorulusu

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • İyi bir hoca, millet takmış adamın parasına hayrına çıkıp program yapacak değil ya, şarkıcıların veya oyuncuların aldığı parayı kimse konuşmuyor nedense

0|0
    0|0
  • Rüyalara çıkan ak sakallı dede gibi

1|0
    0|0
  • En az kandırdıkları kadar aptal bir insan

1|0
    0|0
  • Din tüccarı hocamızdır kendisi.

1|1
    0|0
    • size göre para kazanmasın, hayrına bu işi yapsın ve tüm kanalın reklam gelirleri atv patronun cebine girsin. ne kadar düz mantık düşünüyorsunuz anlamak zor. sonra diyosunuz ki patronlar özlel sektörde iyi maaş vermiyo. sen kendi yeteneklerini iyi paraya satmazsan tabi vermez. ticari yetenek kazandırmaya bak kendine.

• abi sen olayı meslek ve maaş olarak görüp diğer meslek gruplarıyla kıyaslamaya kalkıyosun ben senin dediğini çok iyi anladım ama sabit fikirlisin birşeye odaklanmışsın diğer yönlerini ele alıp düşünmüyosun. ticari yetenek diye bişey var. sen bunu yapmazsan sırtına semer vurup ucuz paralara seni çalıştıran çok olur. ben nihat hatippoğlu aşığı falan değilim sadece düşüncelerinizi saçma buluyorum. 10 yaşındaki kardeşim bile soruları cevaplar demişsin. ee gitsin cevaplasın tutan mı var? seninki kıskançlık. herkesin bir ederi var bu adam işini çok iyi yapıyor. bize de tebrik etmek düşer. bu kadar basit. para kazma kürekle değil, akılla kazanılır.

• @crazyymann34 ahahaha, adamın neyini kıskanayım ben? Aynı kategoride kulaç atıyoruz sanki, alakam bile yok o şahısla. Millet olarak okumaya, araştırmaya kapalı olduğumuz için haliyle tv'ye çıkıp iki vaaz veren adamları başımızın üstünde gezdiriyoruz. Her neyse, iletişim problemi var aramızda ve ben daha fazla muhatap olmak istemiyorum. Soruyu soran kişiye de daha fazla bildirim gitmesin. Senin fikrin sana, benim fikrim bana. Olay bu.

• İyidir hoştur severiz ailecek

1|0
    0|0
  • Açıkca söylemek gerekirse pek samimi bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • Cok gicik oluyorum kendisine.

0|0
    0|0
  • en azından nazik bir adam. diğer hocalar gibi namaz kılmayan hayvandır falan demiyor. kedi yavrusu severken videosu var çok hoşuma gitti.

0|0
    0|0
  • dinden iyi ticaret yapıyor adam.

0|0
    0|0
  • adı nihat soyadı hatipoğlu

0|0
    0|0
  • seviyorum

0|0
    0|0
  • Helal olsun iyi bir insan

0|0
    0|0
  • Yürüyen para😁

0|0
    0|0
  • Bir universitede hoca olup derslere gitmeyip parasını alan aynı zamanda ramazanlarımızın vazgeçilmezi

1|0
    0|0
  • Güzel adam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• İslam dini, nakle dayanır.
    Bu din, Muhammed aleyhisselam'a indi. Muhammed aleyhisselam, ashabına bildirdi. Ashabı, talebelerine bildirdi. Talebeleri de kitaplara yazdılar. O kitaplarda yazan ne ise onu söylemek, ona uymak gerekiyor.

İslam alimi yerden ot gibi bitmez. Bir hocası ve icazeti olur. Hocasının da aynı şekilde bir hocası ve icazeti olmalıdır. Bu icazetli hocaların silsilesi Peygamber Efendimize kadar ulaşmalıdır. Ancak böyle kişilerin sözleri dinde senet olur ve ancak böyle kişilerden nakledilene uyulabilir. Böyle alimlere yetkili, salahiyetli alim denir. Yetkili alimler, meşhur dört mezhebin alimleridir.

İslami eserleri kendi başına veya yetkili olmayan birinden okuyup tetkik edip öğrenerek İslam alimi olunmaz. Birbirinden farklı konuşan, sapıklıkta birbiriyle yarışan sözde alimler bu şekilde türemektedir. Çünkü bu gibiler okuduklarını yanlış anlayabildiği gibi yanlış kişilerin yazdığı kitapları da okuyabilmektedir. Kendi aklını esas alarak, mezheplerin kolay taraflarını toplayarak dört hak mezhepten birine uymayan söz söyleyebilmektedir.

Yetkili bir alimden okuyup icazet almayanın sözü, yetkili alimin sözüne uyarsa alınır, uymazsa atılır. Nihat Hatipoğlu'nun sözlerine de, Diyanetin sözlerine de, ilahiyatçıların sözlerine de bu şekilde bakılmalıdır.

0|0
    0|0
  • Çevrenin aksine olumsuz düşünmüyorum, ha aşığı da değilim o ayrı.
    Tv sektöründe milyonlarca dolar dönerken (abartısız) 750.000 lira aylığa anlaşması bana koymuyor. Fakirliği anlatıp zengin yaşıyor diyenler, saçma sapan ahlaksız birçok diziyi izlerken, bölüm başına 100.000 alan polatı izlerken, dinden bahseden profesöre bu kadar gaddar davranmamalı.

0|0
    0|0
  • millet parasına odaklanmış ama o adam para istemese o atvvnin patronu yatacak tüm kanalın reklam gelirlerin üstüne. hem adamın parayı hangi yolda harcadığı onu bağlar. adam işini yapıyor sonuçta.

1|0
    0|0
  • Paraya para demiyor.
    Din adamlarını sevmem

1|1
    0|0
  • Hiç bişe

0|0
    0|0
  • iyi adam bir kötülüğünü görmedik

0|0
    0|0
  • Kafadan hadis atan. Hz. Muhammed'ten medet ummamızı istiyen kişi. Kısaca din tüccarı. Bir yandan fakirliği savunur zengin olur. Kafasına göre hadis anlatıp insanları manipüle eder. Dini müslümanlardan değilde. Dini kitaptan öğrenin.

0|0
    0|0
  • tatlı dilli iyi bir hoca

1|0
    0|0
  • Onu Allah ıslah etsin, ne diyiyim, o kadar bilgiyle ekranlara çıkıp Müslümanı Dİnden saptırması kolay iş değil, sorumluluğu var, sanırım ahireti düşünmüyor.

0|0
    0|0
  • adam parasını alıp yayınını yapıp bilgi veriyor

0|0
    0|0
  • Din sayesiyle para kırıyor

0|0
    0|0
  • Hocalarla işim yok kuran yani allah yeter..

0|1
    0|0
  • Allah başımızdan eksik etmesin nur yüzlü adam.

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam

0|0
    0|0
  • Çok rol kesiyor. Cübbeli yer onu

0|0
    0|0
  • Pek umrumda degil sevenleri varsa bir sey diyemem

0|0
    0|0
  • Cok guzel ornek bir adam

0|0
    0|0
  • Konuşmaları güzel verdiği cevaplar ılımlı ama medya maymunu oldu çıktı

0|0
    0|0
  • o maaş konusundan sonra izlemiyorum o adamı

0|0
    0|0
  • Cok severim

0|0
    0|0
  • Allah razı olsun o güzel insandan

1|0
    0|0
  • iyi biridir heralde...

0|0
    0|0
  • Din tüccarı çokta başarılı

0|0
    0|0
  • şu maaş konusundan sonra dinlemiyorum o adamı

0|0
    0|0
  • Şov yapıyo

0|0
    0|0
  • Eskiden iyi bilirdim, oda iyi bir pabuc degilmis tayyo gibi

0|0
    0|0
  • ben fazla sevmiyorum ama seveninin çok olduğunu biliyorum.

0|0
    0|0
  • İyi adam :!

1|0
    0|0
Yükleniyor...