Kore dizileri izlediğim için etrafımdakiler benle dalga geçiyor sizce artık bırakmalımıyım?

kore dizisi izlemeyi ve korece şarkı dinlemeyi çok seviyorum 4 yıldır devam ediyorum çünkü bunları yaparken çok eğleniyorum beni motive ediyor çoğu zaman İngilizce dizilerde izliyorum ama korece izlediğim için dalga geçiyorlar ve ben artık korece dizi izliyorum demekten utanıyorum 4 yıldır izleyip dinlediğim için çok rahat konuşabiliyorum ve alfabesiyle gramerinide öğrenmeye başladım geleceğim için kullanmayı düşünüyorum bunları söylememe rağmen alay konusu oluyorum ama bundan sonra bırakmakta bana saçma geliyor zaten bırakamam diyede düşünüyorum ama sizinde görüşlerinizi merak ediyorum çok teşekkürler

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende anime/manga izleyip okuyan biriyim. Bir arkadaşımın önerisiyle bir kore dizisi de izlemiştim. Kendi ilgi alanına uygun arkadaşlar seç ya da arkadaşlarının yanında bunun konusunu açma. Arkadaşların kore dizisi izlemiyorsa onlarla zaten bunun muhabbetini kuramazsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• kiskandiklarindandir

1|0
    0|0
  • Genelde ergenler arasında yaygın bir durum olduğu için olabilir.

0|0
    0|0
  • İzlemen alay konusu olmaz da saplantı haline getirenler var onlarla ben de alay ediyorum :D

0|0
    0|0
    • her an her yerde bahsetmem ama Türkçe dizi izlemediğim ve şarkı dinlemediğim için soruyolar ne izliyon diye o zaman söylemek zorunda kalıyorum

• Benim ablamda izliyor dalga geçiyorum ama faydası yok :(

0|0
    0|0
  • Peki bu alay edenler hayatlarında çok başarılı mükemmel ötesi insanlar mı? Yani Korece'ye olan ilginin neyi tuhaf. Diyorsun grammar yapıyorum dil öğreniyorum. Açıkçası fazlan var eksik yok. Digerleri de maksat moralini bozmak istiyormuş.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Kız sen onları boşver beni de korece şarkılar mutlu ediyor, dinleyince kendimi iyi hissediyorum ve bu kimseden utanmam gereken bir neden değil. Proud EXO, BIGBANG, BTS ! :D

1|0
    0|0
    • dimi :D bende inspiritim INFINITE <3

• Çoğu üyelerden büyük olunca biraz yaşlı hissediyorum ama olsun :D INFINITE'nın Bad şarkısına ba-yı-lı-yo-rum :D

• Keyfin nasıl istiyosa öyle yap baskalarina bakma derim
    Bende 12 yaşından 16 yaşıma kadar izledim sonra bıraktım ama dahada izlemedim ama cok bağımlılık yapıyor

0|0
    0|0
  • İnsanları bu kadar umursamamalısın kardeş

0|0
    0|0
  • İnsanların ne dediğine bakma. İzlemeye devam et bence

0|0
    0|0
  • Sacmalama ya insanlara gore mi yasayacaksın hayatını

0|0
    0|0
  • Siz seviyorsanız başkalarının düşüncelerini umursamayın.

0|0
    0|0
  • senın tercıhın

0|0
    0|0
  • Bende oleydim bir ara gitme planlari yapiyidum neyim ama simdi bir bkkinlik var onlara karsi ama izlesem. yine olur eminim

0|0
    0|0
    • Kimseyi takma ya bisver eglenceli kizz bende ogrenmistim kendimce alfabesini neyim hatta annem. le tarristik bunun icin gidicem dedimde gindermediler 😑

Yükleniyor...