Selçuk Yöntem'in Selin Ünver'e sordukları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok acı değil mi? Kız soruya cevap verirken boğazım düğümlendi resmen.

0|1
30|26

En İyi Erkek Görüşü

• Selcuk bey cok iyi yapmis bu soruladi sormakla.. sormasaydi bu gönlü geniş, kalbi zengin kardesimizin bu ibretlik mücadelesi hic birimiz tarsfindan bikinmiyor olacakti. Imkanim yoktu.. okuyamadim diyenlere örnek olsun. Erkek oglum olsa bu kizi evladima gelin etmek isterdim. Ayrica bence kizin onuru ile gururu ile oynayan.. onu rencide eden.. utandiran hic bir soru bence yok. Ah işte.. durumum iyi olacakti.. boyle bir kardesim benden öğrenimi icin destek isteyecekti.. bende destek olacaktim.. ah işte.. bu kizcagiza destek olmanin tartismasiz sevaplarinin ahiretteki guzelliklerini yasamak bir baskalarina nasip oldu. Ne mutlu onlara. Şükürler olsun yaradana ki böyle örnek insanlarla bizleei muhattap etme imkanini bizlere verdigi için.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok üzüldüm ben de izlerken, herkes gibi, ve hayat neşesine hayran kaldım. Ancak oraya kabul edilmesinde hayat hikayesinin de büyük etkisi var. Yani maalesef ki programın formatı gereği Selçuk Yöntem bunu sormak zorundaydı, bu güzeller güzeli kadın da bu sorunun geleceğininin bilincindeydi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• aşk acısı yüzünden intihar etmeyi düşünen aptallar şu videoyu izlesinde utansınlar.

8|4
    0|0
  • İzlemiştim programı. Selçuk Yöntemin bir suçu olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta anlatmak istermisin dedi ve kız anlatma eğilimine gitti.
    Kızı izlerken kendimi zor tuttum. Resmen kelimeler kızın boğazında düğümlendi.
    Ama helal olsun başarılı bir insan. Allah yolunu açık etsin.

4|1
    0|0
  • Enteresan bir durum; Selçuk Bey çok kişilikli, olgun biridir aslında. Kötü bir niyetinin olduğunu sanmıyorum. Ama hayat dolu bir kız, takdir etmek gerek. Onca imkan içinde okumayıp, onca imkan içinde sürekli isyan edip ve kibirle dolu kişilerin izlemesi gerekiyor bu kızı; feyz alabilirler.

1|0
    0|0
  • Cidden çok güçlü bir kızmış

1|0
    0|0
  • Selçuk Yöntem sunucu olmadığı için hata yapmış insanların özel hayatı ile ilgili sorı sorulmaz yarışma programlarında

1|1
    0|0
  • Ne güzel bir insan, izlerken bende etkilenmedim desem yalan olur. 😯 Herşeye rağmen dimdik ayakta, hala o yaşama dair zor da olsa sevinci gözlerinde, içinde. Allah yardımcısı olsun bu kızın ve bu durumda olan herkesin. 😔

1|0
    0|0
  • Yazıklar olsun ben dinlerken kötü oldum

1|1
    0|0
  • Sormaması gerekirdi, Kötü bir şey yapmış.

1|1
    0|0
  • Tv'de izlemiştim. Yaşadıklarına rağmen hayata tutunmuş, böylesine güleryüzlü ve mutlu bakması mucize gibi.

1|0
    0|0
  • Kiza uzuldum. Ama bisey soyleyim mi o kiza 500 bin lirayi kendileri verecek kiz ustunden prim yapacaklar kiza kazandiracaklar ki kendileride kazansin

1|1
    0|0
  • Yüzünden belli aniden sormuş içinden neden sordum dediği açık hata yapmış ama benim bile burda nefesim kesildi resmen kız ne söyleyecek diye sanki o cevabı ben verecekmişim gibi ...

1|0
    0|0
  • Kasti değildir

1|0
    0|0
  • Fena zıçmış

1|1
    0|0
  • kızın facebook adresi bu galiba
    apps.facebook.com/.../

1|0
    0|0
  • Bu kadar zorluklara karşı yaşama sevincini kaybetmemiş , hayatın taktığı çelmelerden yılmamış kalkmış ayağa. Çok güçlü bir kadın gerçekten. Örnek bir insan.

1|0
    0|0
  • Özellikle evden her hafta utanmadan anne ve babasından durmadan para isteyen erkek/kız öğrenci olduğunu zanneden çocukların izlemesi lazım

1|0
    0|0
  • üzüldüm açıkcası ama kıza helal olsun iki kız kardeşine hem anne hem baba olmus

1|0
    0|0
  • gereksiz bir soru ... orada insanların hayatı değil beyinler yarışıyor... sanki evlenme programı sızene yahu ozel hayatından ...

1|0
    0|0
  • Sayılır :)

1|0
    0|0
  • kıza yazık

1|0
    0|0
  • izledim bunu hikayesi baya kötü

1|0
    0|0
  • kızın izni ile sordu. Ama burda görmeniz gereken kızın ne kadar güçlü olduğu

1|0
    0|0
  • Acı acı

1|0
    0|0
  • selcuk yontem kovulmali derhal

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 29

• Neden bu kadar üstelemiş çözemedim. Bunlar hep reyting işte... Bugün biz bu konuyu ancak o bu şekilde sorular sorarsa konuşurduk.

2|0
    0|0
  • Sabah gördüm hüngür hüngür ağladım ya bu nasıl bir acıdır offf

1|0
    0|0
  • Sormaması gerekiyordu. Üstelememesi gerekiyordu. Ama işte rating alalım diyince akan sular duruyor bazı insanların beyninde. Duygusuzlar.

2|0
    0|0
  • söylemek ister misin diye sormuş. Kız söylemeyebilirdi.. Ayrıyetten sen sordukları hakkında demişsin. fakat burada sorduğu soruları herkese soruyor. Sadece özel olarak sorduğu 1 tane soru var o kadar.

1|0
    0|0
  • Tüylerim diken diken oldu :/

1|0
    0|0
  • Aynen öyle sinir oldum selçuk yönteme. Zaten biliyo kızın bilgilerini milletin içinde sormasına ne gerek var. Hadi bilmiyo olsa bile sonuçta canli yayın değil oraları kesmesi lazımdı. Çok pis kızdım

1|0
    0|0
  • İzlediğim zaman uzun süre kendimi çok kötü hissettim. Bir insana neden böyle bir soru sorulur ki? Muhakkak keyfinden girmemiştir hapse.

1|0
    0|0
  • Benim boğazım düğümlendi

1|0
    0|0
  • Sinir oldum sunucuya yaa sana ne be slk ne soruyorun kızın özelini sanatçı olunca havalanan tipleri hiç sevmem insanlara tepeden batığı için bunu sorma cüretinde bulunmuş..

Kızda da hata var açıklamak zorunda değildi bunu aslında.

1|0
    0|0
  • cok zor ve cok aci seyler kiz herseye ragmen hayata tutunmus hayatini kurmus aci dolu bir basari oykusu kizin hayati

1|0
    0|0
  • Onca insanın önünde sormaması gerekirdi. Belki programdan sonra konuşabilirdi kızla. Uygun olmayan bir hareket.

1|0
    0|0
  • Çok üzüldüm ya

1|0
    0|0
  • Çok iyi bir kız bence üzüldüm

1|0
    0|0
  • evet selçuk yöntemin öyle bişey sormaması gerekirdi ama hani merak etmiş üzülmüş kıza ama yinede dememeliydi..

1|0
    0|0
  • Karşı taraf nereden bilsin Allah aşkına.

1|0
    0|0
  • Selçuk yöntemin hatası, programa çıkanların özel hayatlarını bu kadar deşmemeli.

1|0
    0|0
  • kötü bir durum

1|0
    0|0
  • Senaryo zaten

1|0
    0|0
  • Kötü oldum ben de

1|0
    0|0
  • Kizin durumuna gerçekten üzüldüm ama selçuk yöntem özel değilse öğrenebilir miyiz dedi her çikan yarismaciya sorduğu sorular ama gazetelerin bu durumu tekrar dile getirilmesi saçma

1|0
    0|0
  • Sorulmaması gerek. Ama kıza helal olsun diyorum.

1|0
    0|0
  • kötü oldum evet :(

1|0
    0|0
  • ama selçuk yöntem anlatmak ister misin dedi kız da anlattı sonuçta zorla cevaplamadı ama kıza bende çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun

1|0
    0|0
  • Yarışma programlarında insanların özelinin sorgulanmasına karşıyım. Ad-soyad ve yaş yeterlidir.

1|0
    0|0
  • Adam kizin ricasiyla sordu gayet normal kiz ozel deyip soylemeyebilirdi aci ama gercekten uzuldum

1|0
    0|0
  • Ayy canm benim helal bu kıza

1|0
    0|0
  • Kapçuk ağızlı Selçuk yöntem 😂

1|0
    0|0
  • Aynn çok detaya girmiş

1|0
    0|0
  • HERKESE SORDUGU SORULAR ASLINDA AMA CİDDEN KÖTÜ BİR HİKAYE AMA ARKADASIDA TEBRİK EDİYORUM BASARMIŞ

1|0
    0|0
Yükleniyor...