Mutlaka izlemelisin dediğiniz bir Kore dizisi var mı?

arkadaşlar inanılmaz derecede anime ve kore dizisi seven biriyim, hangilerini izledin derseniz,
orange marmalade
empress ki
my girlfriend is a gumiho
coffee prince
gu family book
the king 2 hearts
the heirs
personal taste
rooftop prince
fated to love you
hello monster
oh my ghost
man from the stars
secret garden
işte bunları izledim bu listeye göre bir tavsiye verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :)

Güncellemeler:
fen dizi vey film önerinnnn anime de olur artık izleyecek birşey bulmakta zorlanıyorum kore dizi ve filmlerindeeee :(

0|0
17|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• She was pretty

1|0
    0|0
    • dikate alacağım teşekkür ederim :)

• Sen bir kere Jumong ve Emperor of Sea 'yi bilmiyorsan daha çok yol katetmen gerekiyor

1|0
    0|0
    • ayyy hiç duymamıştım çooook teşekkür ederimmmm :)

• Anime olarak Trigun ya da Hellsing sevebilirsin.

1|0
    0|0
    • hellsing izlemiştim :) başka var mı peki :)

• Berserk, Samurai Champloo, Samurai Deeper Kyo. Bunlar da fena olmayan serilerdir.

• rurouni kenshin gibi mi bunlar?

• yok.

0|0
    0|0
  • Hepsi bos

0|0
    0|0
  • I Hear Your Voice güzel diziydi. Japon dizisi istersen 2015 yapımı Death Note dizisi güzeldi daha dün bitirmiştim.

0|0
    0|0
    • i hear your voice dizisini çok gördüm de oradaki oyuncular çok gıcık oluyorum, secret gardenda oynayan ikili. death note'un dizisi mi çıkmış ben animesini izlemiştim de öff ya manyaktııı

• Dizisi daha da manyak olmuş. Ana senaryo aynı fakat küçük ayrıntılardan bazılarını değiştirmişler animesinden daha güzel olmuş.

• gerçekten miiiiii? teşekkür ederim bu değerli bilgi içinnnn :)))

• My sassy girl?

0|0
    0|0
    • o bir film hem kore hem de ingiliz yapımı var ama ben en çok kore versiyonunu beğendim :)

• Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için 😊

• rica ederim efendim :)

• orama koma burama ko

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0
    • tavsiye ederim :) güzdl senaryoları var :)

• sadece duygu üzerine değil ki kmedi ve polisiye dizilri de güzel oluyor :)

• Sana iyi izlemeler diyeyim :)

• Hakuna matata

0|0
    0|0
    • lion kingten mi bahsediyorsun :))

• teşekkürler :) ben uyuyayım artık ilaç saatimi bekliyordum zaman doldu sonunda iyi gecelerr :)

• Önemli değilll , geçmiş olsun iyi gecelerrr

• maalesef yok

0|0
    0|0
  • Secret garden iyiydi. Herifle karakterim aynı 😈

0|0
    0|0
    • hahahahahaa :D gıcık herifin tekisin desene :D bazen yapıştrasım geldi o kendini beğenmişliğine :D

• Arrivedarci 😊

• sayanora :)

Kızlar Ne Diyor 16

• hepsini izledim resmen :D

1|0
    0|0
    • bana önerebileceğin var mı?

• Anime tavsiye edebilirim. Boku dake ge inai machi. Uzun suredir boyle etkilenemedim.

1|0
    0|0
    • ederim dikkate alacağım kesinlikle :)

• Boys of flowers 👍👍

1|0
    0|0
    • en azından 4. kez bu tavsiye geldiğine göre izlenmeye değer bir dizii olmalı

• Hahahahahahahahaha :) ben aşığım bu adama :) gu family book izlemediysen mutlaka izle, orada gu wol ryung rolünde oynuyor muhteşem bir adam ya :) dizi de çok güzel benim top 20 listemde başı çekiyor :)

• Okey, sağol😄😄

• full house, heartstrings, play full kiss, you are beatiful, to the beatifull

1|0
    0|0
    • playfull kiss dizisinin animesini izlemiştim ya :/ dizisi daha mı güzel acaba merak etmeye başladım. ama neler olduğunu bilerek de dizi izlemeyi sevmiyorum :( diğer tavsiyelr için teşekkür ederim izlemeye çalışacağım :)

• anladım doğrudur mesala ben türkçe olan ilişki durumu karışık die dizi vardı onu izlemiştim bunun kore versiyonu full house türkçesini izleyince yabancısı uzak geldi bana onun gibi birşey oluyor buda sıkıcı oluyo yine sen bilirsin varsa beğendiğin izlersin o sana kalmış :)

• teşekkür ederim tekrar :))

• kore dizisi izlemiyom :D

0|0
    0|0
  • Love rain

1|0
    0|0
    • teşekkür eerim başka var mıydı :)

• Kore dizisi izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Beautiful spy

1|0
    0|0
  • Tamam izlerm 😉

1|0
    0|0
  • my princess izlemelisin kesinlikle

1|0
    0|0
    • teşekür ederim duymamıştım bu diziyi :)

• olleey öyle diyorsanız başlarım en yakın zamanda :)

• Dizi degilde film oneririm😊

0|0
    0|0
    • onlardan da bir ara çok izledim bir sürü önerebilirsin içlerinden izlemediklçıkarsa izlerim :)

• rica ederim :)

• Blood

0|0
    0|0
    • yok beee o diziye başladım bikaç bölüm zor izledim bıraktım hiç beğenmedim

• Bu kore dizileri, animelere merak nedir? Anime ne bilmem ama kimde gorsem koreli cocuklar, koreli diziler falan ben hic bilmiyorum bu isler ne ve neden bu kadsr seviliyor

0|0
    0|0
    • şöyle söyleyeyim :) hem çok yaratıcı ve güzel senaryolar var, duyguları işlemeleri çok güzel hem de uzak doğunun kültüründen de izler taşıması hoş oluyor özellikle benim gibi o narin ve duygulu tavırları sevenler için :) ayrıca amerikan sululuğundan uzak saf duyguların ve yaratıcı senaryoların konuştuğu bir sektör :) anime olarak da uzakdoğu dizileri olarak da. anime dediğimiz şey ise japonların çizgi dizisi, kimisi normal bir dizi tadında çizimlerle oluşturuluyor kimisi daha yaratıcı ve fantastik oluyor :)

• Bilmiyorum yani, bir gun baktim actim instagrami herkes bir anime, bir koreli insan toplulugu fotolari falan... Biraz arastirayim dedim, kore dizileri neymis, anime neymis ama oyle biseyler oldu kaldi. Sonra bu hayranlik artti, bende noldugunu anlamadan kaldim oyle.. 😹😹

• tavsiye ederim iki yıl öncesine kadar bende pek bilmezdim garip bulurdum da şimdi içinden çıkamıyorum bağımlılık gibi oldu şimdi ingiliz dizileri dışında hiçbir şey izleyemiyorum. amerikanlar aşırı laubali ve vıcık vıcık geliyor

• Boys over flowers ı izlemedin mi yani :D

0|0
    0|0
    • hayır izlemedim bu kadar popüler olmasının sebebi nedir acaba çok merak ettim :)

• ama bunda o kadar değil :D

• he iyi madem bakarım o zaman :)

• yaban çiçegi canım trt okulda vardı la bir ara ne günlerdi :D :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...