Scarlett Johansson'ın erkeklerin ilgisini çeken özelliği ne?

Son zamanlarda Scarlett Johansson erkeklerin ilgisini kaptı gidiyor. Anketlerde Adriana Lima'yla yarışıyor. Peki Scarlett Johansson bunu nasıl başarıyor? Lütfen terbiyeli ve saygılı yorumlar yapın.

Scarlett Johansson'ın Erkeklerin İlgisini Çeken Özelliği Ne?

1|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Hepsi benden öğrendi bu karıyı mk. bir ben seviyodum sadece :@ Memeleri ve güzelliği. Ne olucak

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda mı? Son 10 yıldır ben scarlett beğenirim dünya ahiret benim olsun hatta :D ya neden bilmiyorum ama tatlı geliyor güzelde

1|0
    0|0
    • Uzun yıllardır var bu kadın biliyorum.. işte o da son zamanları kapsıyor :DD:

• Her güzele seks olarak bakmamak gerek insan baktıgı zaman içini açacak dokunmaya kıyamayacak güzellerlede beraber olmak gerek scartlette hepside var

• ne güzel :)

• Altın oranda mükemmele yakın. İşin iç yüzüne gelirsen şurası çok güzel falan diyeceğim bir nokta yok. Ama çekiyor ilgimi

1|0
    0|0
  • Tatlı işte Tatlı :D

1|0
    0|0
  • yahu koymuşsun ya işte fotoyu. bakınca sen anlamıyon mu neyin ilgi çektiğini. kadın efsane efsane :D :D

1|0
    0|0
    • ben de güzel buluyorum da, erkeklerin bu kadar beğenmesi şaşırtıcı... merak ettim :)

• Yani erkeklerin istediği özellikler tam olarak var kdldş yok yorulma :D

• var ki hem de ne var :) fazlası var eksiği yok. Ateş ediyor, alev almış yanıyor. bak durduramıyorum kendimi :)

• çook tatlıı

1|0
    0|0
  • cool seksi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• kadin cok seksi. dudaklari cok guzel dolgun vucut hatlari da tam yerinde.

1|0
    0|0
  • Cok guzel karı

1|0
    0|0
Yükleniyor...