KİM MİLYONER OLMAK İSTER YARIŞMASINDAKİ SORUYU DUYDUNUZ MU?

Selçuk Yöntem fazla merakı yüzünden can yaktı.
Aile ne iş yapıyor? diye sorunca kız boğazı düğümlene düğümlene "Annem vefat etti, babam çalışıyor ceza evinde." Neden olduğunu söylemek ister misin diye sorunca kız aynı buruklukla "Annemi öldürdüğü için" cevabını verdi. Zaten yarışmada başvuru formunda 7 sülaleye kadar öğreniyorlar. Bunu canlı yayında sorup kimsenin canını acıtmaya gerek yoktu. Bir reyting uğruna birini üzmeye değmezdi.. Kıza da helal olsun, yine de hayatı bırakmamış gelişi güzel. Okumuş, Antalya'da anaokulu öğretmeniymiş. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Çalışıyor yazmışım çalışmıyor yazacaktım.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Selçuk Yöntem düzgün biri olabilir fakat bu reyting uğruna bu hareketin yapılmadığını kanıtlamaz. Her şeylerini öğrenip alıyorlar o insanları oraya ki herkesin hayatını da bu kadar irdelemiyor normalde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Selçuk Yöntemin öyle bir insan olduğunu düşünmüyorum senin bu derece tepki vermeni anlıyorum kızın o durumu cidden çok üzücüydü ama neden ceza evinde sorusuna cidden gerek yoktu.

1|0
    0|0
  • Spontane gelişmiş bir durumdu ama bence kanal tarafından da bu durum kışkırtıldı. Sonuçta canlı çekilmiyor o program. Montajda kesilebilirdi.

1|0
    0|0
  • Sadece reyting için yapılan şeyler işte yazık günah

2|0
    0|0
  • başvuru formunu selçuk yöntem okumuyor sonuçta ayrıca kız özel bir olay diyip söylemeyebilirdi zorla söyletmediler ya

0|0
    0|0
    • Bana kalırsa hadi tamam ne iş yaptıklarını vs. sordu. Neden ceza evinde diye sorması kırıcıydı ve gereksizdi.

• Babasi icin calisiyor dediyse belliki kiz da anasinin elinden epey cekmis, kimse hayat arkadasini haybeden oldurmez

0|0
    0|0
    • Çalışıyor demedi, çalışmıyor ceza evinde dedi.

• Ben öyle düşünmüyorum. Ağaç yaşken eğilir. Bu yaşlarda çocukları sanata yönlendiriyor ilerde daha donanımlı olabilmeleri için. Ülkenin böyle bir geleceğe ihtiyacı var. Sokakta elinde tesbih karı kız kesen tiplere kaldıysak yandık. Biri dur demeli. Ayrıca son cümlen alakasız olmuş. Herkes sevdiği işi yapar. Ticarette iyi diye illa esnaf olacak değil veya ticaretle uğraşmak zorunda değil. Sevdiği işi yapıyor.

• Takip et ve gor bir kac yil icinde o okul batar ticaret ogrenmesi en guc meslektir

• Bilerek soruyor. Başvuru yaparken zaten kişisel bilgilerine sahip oluyorlar. Reyting için duygusal hava yaratmaya çalışmışlar...

0|0
    0|0
    • Aşağıda bir arkadaş da 7 süalesini öğrenmiyor vs. gibi bir şey söyledi. Başvuru formunu inceleyip öyle yorum yapmalıydı.

• Çok üzüldüm ya

0|0
    0|0
  • 7 sulalesıne kadar sormuyorlar ıstemedıgı bılgıyı vermes

0|0
    0|0
    • "Baban neden ceza evinde?" diye başlayan bir soru cümlesi, "anlatmak ister misin?" diye devam ediyorsa bu, "Hikayeni ben biliyorum, seyirciler de öğrensin." demektir. Büyük acılarını, travmalarını toplumla paylaşmak isteyenler bunu kendi özgür iradeleriyle yapmalı diye düşünüyorum.

• Sen bence anlatmak istediğini yanlış anlattın üste çıkma çabalarındasın ben dediğini yazdığını anladım zaten bence sende anlamaya çalış

• Ben sana anlatamıyorum ya da anlamıyorsun.
      Hiç uzatmadan ben seni yolcu edeyim.

• Kız söylemeye bilirdi

0|0
    0|0
  • ... başka söze gerek yok

0|0
    0|0
  • Ya insanları bu kadar küçümsemek basit mi yazıklar olsun. Kizada helal olsun

0|0
    0|0
  • Cok guzel hatun ya

0|0
    0|0
    • Biz ne diyoruz sen ne.

• Unutmak isteigindendir

• Hatırlatmaya çalışırsan belki hatırlarım. Kafam çok dolu bu aralar, gayet normal hatırlamamam. Bana bir yanlışın olduysa orası ayrı, ben kimseyi isteyerek unutmak istemem.

• her insan hata yapabilir ve Selçuk yöntem de istemeyerek yapmış bir hata. eğer kız art niyetli olduğunu anlasa idi tepki verirdi. üzerinde fazla durmaya gerek yok. kızı da başarıların dan dolayı tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
    • İstemeyerek olduğunu düşünmüyorum. Yine de kimsenin içini bilemem ama benim görüşüm bu. Sonuçta başbaşa yapılan bir konuşma değil. Hikayeni ben biliyorum seyirciler de öğrensin gibi bir şey oldu orada.

• hiç zannetmiyorum.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Reyting icin olabilir ama bence bir art niyet yok gibi kizin buna ragmen guclu durusunu gostermek istemistir belki

2|0
    0|0
  • Oyyy yazık ya:(

1|0
    0|0
  • Bence kotu bir niyet yok aslinda ya kizda soylenmekte zorlaniyor olsa bile bunu söylemekten utanmadi bence. Hem diger insanlarada ornek olur. Zaten istemese cevapta vermezdi.

1|0
    0|0
  • Coddi anlamda cok uzucu bir durum

1|0
    0|0
  • inanmıyorum. insanlık para için öldürülüyor resmen

1|0
    0|0
  • özel diyip üstü kapatabilecek bişeydi. bu tepkiye gerek yok

0|0
    0|0
  • Söylerken nası zor söyledi Allah sabır versin

0|0
    0|0
    • Boğazı düğüm düğüm oldu, kekeledi çok zorlandı. Bir olayın bu kadar irdelenmesi saçmalık. Reyting uğruna ne hale getirdiler kızı. Zaten başvuru formunda utanmasa annen baban saat kaçta yaptı seni diye soracaklar. Her şeyi öğreniyorsun orada. Daha ne diye sorarsın.

• belki de Selcuk Yontem iyi bir seye sebep oldu.

0|0
    0|0
  • Ben olsam yasayamazdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...