Güldüy Güldüy Show geliyor. Ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar Ali Sunal'ın sunduğu Güldür Güldür Show 'un yanına Güldüy Güldüy Show eklendi. Ben güzel bir düşünce olduğunu düşünüyorum ama orjinali kadar tutar mı bu tartışılır? Zamanınızı ayırıp gider izler misiniz? Ya da televizyonda izler misiniz? Düşüncelerinizi merak ediyorum paylaşırsanız sevinirim.

• İzlemeyi düşünüyorum.
    16% (12)15% (5)16% (17)Oy Ver
  • Çocukların oynadığı skeçler ilgimi çekmez.
    19% (14)24% (8)20% (22)Oy Ver
  • Bence güzel düşünülmüş.
    16% (12)3% (1)12% (13)Oy Ver
  • Olmasa da olurdu.
    29% (22)35% (12)31% (34)Oy Ver
  • Sadece denk gelirse izlerim.
    20% (15)23% (8)21% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Izlerim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yetişkinleride kötüydü. l

0|1
    0|0
    • Yok artık

• gerçekten esprileri çoğu zaman çok basit geliyor ayrıca sosyal medyada dönen şeyleri kullanmak komik değil he birde bir şeyi çok fazla abartıyorlar komikliği kalmamaya başlıyor yenilenme yok :l

• Bazı söylediklerine katılıyorum. İçimizden bir şeyler kullanmaya çalışıyor genel olarak.

Kızlar Ne Diyor 12

• Izlemeyeceğim.

0|1
    0|0
  • Olmasada olurdu

0|1
    0|0
  • tv izlemediğim için bunuda izlemeyeceğim ama iyi düşünülmüş bence. tabi tutarmı orasını bilemem

0|1
    0|0
  • Bir bakarım

0|1
    0|0
  • yazıyı ilk görünce yazım hatası sanmıştım böyle programmı cikmiş hiç bilmiyorum :) oyuncu kadrısunu görmem gerek

0|1
    0|0
  • İsmi bana saçma geldi. Yani sadece çocuklar için. Fazla beklenti içinde olmamalı sonuçta. Bir bakarım eğer beğenirsem izlerim ama takip etmem.

0|1
    0|0
  • atıcam kendimi 😂

0|1
    0|0
  • İlk önce şaka sandım :D izlerim biraz

0|1
    0|0
  • Orginalinde pek bilmiyorum ama bu sene iyi gulduruyolar özeliklerde hocam şevket hoca😀😁😁

0|1
    0|0
  • iyi fikir ama izlermiyim bilemiyorum zannetmiyorumda :)

0|1
    0|0
  • Bence cok iyi düşünülmüş o yaştaki bir çocuğum olsa izlemesini isterdim. Kendi yaşındakiler onada ilham verirdi.

0|0
    0|0
  • nasıl bir şey. yine aynı kadro mu. güldür güldür bitti bu yenisimi yoksa ek olarak mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bkm şansını zorluyor bence. Güldür Güldür gibi tutmuş bir proje var daha ne yahu.

1|1
    0|0
  • Ara sıra izliyorum

0|1
    0|0
  • yaz saçmalıkları başlıyor yani :/

0|1
    0|0
  • daha güldür güldürü bile denk gelse bile izlemiyorum kaldı bu

0|1
    0|0
  • olmasa da olur