Altyazılı film seven birtek benmiyim?

Şu an cok merakla beklediğim bir filmi altyazılı bulamıyorum.. Ben studyo kaydı yapan dublaj sanatcılarını dinlemek istemiyorum ! Hepsi off bitsede eve gitsek kafasında gibi geliyor, filmin keyfi cıkmıyo sizde de oylemi gencler =)

1|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Film orijinal dilinde izlenir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• TUİK (Türkiye İstatistik Kurumu) Açıkladı Sizsiniz.

1|0
    0|0
  • Ben altyazılı seviyorum. İran filmlerine de çok sayıda altyazı yaptım.

İzleyecekseniz, "Senin Dünyanda Saat Kaç?", "Davul Dengi Dengine", "Altın ve Bakır" gibi altyazılı filmleri öneririm.

http://www.yenikaynak.com/populer-filmler

0|0
    0|0
  • Ondan ziyade anasını ağlatıyorlar filmin. Adam diyelimki yemek yiyor, o sırada konuşacak... Adam yemek yemez olaymış. Öyle bir dublaj yapılıyor ki sanki adamın ağzının her tarafı delik, yediği ağzından burnundan çıkıyorda o sırada konuşuyormuış gibi. Amaç ne? Yemek yediğine dikkat çekmek. Çok saçma ve filmin ya da dizinin bütün havasını bozuyor. Asla dublajlı film izlemem.

1|0
    0|0
  • Tabiki. Altyazili izlediginiz zaman zaten filmin tum seslerini orjinal sekilde duyuyorsunuz. Dunlajda cogu ses efekti kayboluyor..

1|0
    0|0
  • Herkes

1|0
    0|0
  • Sanatima laf ettirmem ben

1|0
    0|0
  • Animasyon filmleri dısında Türkiye'de dublaj berbat.

1|0
    0|0
  • aynı kafadanız..

1|0
    0|0
  • Hayatta dublajlı film izlemem.

1|0
    0|0
  • yabancı filmilerin bir çocuğu alt yazılı zaten sevmek zorunda değilsin öyle çıkıyor karşına m mecbur kalıyor insan izlemek için

1|0
    0|0
  • Amir khan :)

1|0
    0|0
  • Haklısın. Ayrıca arka plandaki sesler de kayboluyor dublajda.

1|0
    0|0
  • Bn sevmem

1|0
    0|0
  • Bende severim

1|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim dublajlayinca orjinalligi bozuluyor bencede

1|0
    0|0
  • Kesinlikle. Altyazı ve orijinallik her zaman önemli.

1|0
    0|0
  • Aynen.

0|0
    0|0
  • filme yapılan dublaja baglı dublaj hoşuma gitmediyse orjinal altyazılıyı tercih ederim önemli olan dublaj o hissi ve anlamı bizim dilimizde en dogru biçimde aktarabilmişse dublaj olarak izlerim yapamamışlar ise altyazılı seyrederim

0|0
    0|0
  • Bende seviyorum altyazılı takibi gelişiyor şnsnaın

0|0
    0|0
  • Bazılarında özellikle altyazı güzel olur. Örneğin Al Pacino ve Sylvester Stallone un sesi yeter.

0|0
    0|0
  • altyazıyı okuyorsun genelde yazıları görüyorsun ama flim aklında kalıyor neden :D

0|0
    0|0
  • bende türkçe dublaj film sevmem seninleyizz :)

0|0
    0|0
  • Evet ben de alt yazılı film severim.. hem İngilizcen de gelişir

0|0
    0|0
  • bende öyleyim dublaj filmeleri hiç sevmem buldukça altyazılı izlerim ama yoksa mecburen dublaj!

0|0
    0|0
  • Bem sevmiyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet bende orjinal diliyle izlemeyi seviyorum

1|0
    0|0
  • Hayir değil alt yazıyı sevmiyorum bende

1|0
    0|0
  • kesinlikle lanet olsun dostum tüm altyazıların canı cehenneme @Benkimimkiiii

0|0
    0|0
  • Dublajli filmlerden nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Bende filmleri alt yazılı izlemeyi tercih ederim

1|0
    0|0
  • Türkçe dublajlı film izlemiyorum dublajlı izlediğim bir filmi izlememiş sayıyorum. Filmin dili Ingilizce'yse altyazısız, İspanyolca ya da Fransızca'ya İngilizce altyazılı izliyorum

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin. En nefret ettiğim şeydir dublaj

1|0
    0|0
  • Ben hep orijinalden yanayım, çok severim, çokda izlerim

0|0
    0|0
  • Daha keyifli oluyor seyretmesi

0|0
    0|0
  • ben de severim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bide istemdisi konusmayla refleksleri ayni anda yakalamaya calisiyorum inandiriciligi kayboluyo :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...