Türkan Şoray'ı güzel bulmayan bir ben mi varım?

Kadın Türkiye'nin en güzel kadınları listesinde her daim. Herkes buna hasta. Ama ben hiç ama hiç güzel bulmuyorum. Bence gerçekten Kezban gibi görünüyor. Oyunculuğu, karakteri vs. çok güzel kabul ama bu kadın güzel değil bence.

Türkan Şoray'ı güzel bulmayan bir ben  mi varım?

1|0
31|17

En İyi Erkek Görüşü

• yeşilçamda çok ayrımcılık var. bazı kişiler hep öne çıkarılırken, güzel ve yetenekli nice oyuncu geri planda kalmıştır.
    mesela bahar erdeniz türkan şoraydan daha güzeldir.
    voguekimkimdir.com/.../bahar-verel-.jpg

0|0
    0|0
    • Ay yok artık Türkan buna bin basar o kadar da değil sljkdglsdjg

• Aa aynen nedense karıştırdım bir an :D

• bu da bizi başa döndürüyor. çok nitelikli, güzel, yakışıklı v. b. oyuncular az değildi ama hep birilerinin yolu açılmış, parlatılmış...

En İyi Kız Görüşü

• Sultana laf yok, kadın karakterli bir yüze sahil, yıllarca filimlerini izledim ve geçen bir sanatcının cenazesinde gördum, müthiş bir al benisi var, dudakları, gözleri, kaßları, saçları bambaşka bir ahenk katıyor hatuna, kadın gibi kadın, bakışlarıyla yıllara meydan okuyor adeta ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• başıma bişey gelmeyecekse ben de hiçbir zaman güzel bulmadım kendisini. babamlar felan beğenirmiş ama balık etli kadın modası geçti, artık jilet gibi hanım kızların devri:)

0|0
    0|0
  • Emel sayın varken diğer kadınların lafı bile olmaz be şu güzelliğe bak. : )

http://i.hizliresim.com/2ZnPYd.jpg

0|0
    0|0
  • Cirkin

0|0
    0|0
  • Ben de begenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Iste Turkiyenin ilk kezbani Turkan Soray

0|0
    0|0
  • aşırı çekci ve güzel

0|0
    0|0
  • Ateş yok

0|0
    0|0
  • ben de güzel bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Biraz abartmak var bizim milletimizde.

0|0
    0|0
  • Kötü fotoğraflarına bakarsan kötü görürsün. Her insanın çirkin göründüğü fotoğraflar var

0|0
    0|0
  • Ben de güzel bulmuyorum.

0|0
    0|0
  • ben de varım

0|0
    0|0
  • Kezbanlık görünümde değil karakterdedir

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Ben varım :)

0|0
    0|0
  • türkan Şoray ismine yeşilçama verdiği katkıdan dolayı saygım vardır ama buna rağmen türkan şorayın güzelliğinin abartıldığını düşünüyorum, oyunculuğu ise çok iyi olmadığı kesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

Yükleniyor...