Ajanslar hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar oyuncu olmak isteyen kapmış parasını giriş ücretini ödeyerek bir iki fotoğraf çekilmiş ve oyuncu olucam diyerek bekliyor. Nedir bu işin aslı? Torpil vs diyecek olanlarınınız var belki ama şu zamanda ki tüm oyuncular mı torpille geldi şu günlerine? Kendimi oyalamak istemiyorum gerekirse yolda duran ağaç olurum ama boşu boşuna bekletilmeye tahammül edemem ben. Karşılığını alacağımı bilmem gerek. Var mı aranızda bilen sahici ajans adı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer güzel sanatlar ya da sinema tv mezunu isen zaten girişte para istemezler ve avukatınla yapılan sözleşmeye göre karşılığını kimden olursa olsun alırsın.

Bunun dışında Türkan Şoray ya da Kadir İnanır keşfi dönemi bitti, diploma yoksa git filan yerde eğitim al sertifikanla yine başvur derler. O eğitimler de malum ; paralı...

Dahası bu keşifhanelerin sayısı sadece İstanbul'da 81 tane. Asıl problem bu kadar ajansa iş çıkarabilecek bir Türk Hollywood'u yok. Gerisi bir parmak bal merkezi , bekle ağam rol gelsin...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bastakilerin altindan gecirirler ilk bence. Saglam ayaklar degil o ayaklar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ajanslar hakkinda yardimci olmam.

0|0
    0|0
  • Beni de ajanstan çağırmışlardı, ve fotoğraf işini öğrendikten sonra gitmekten vazgeçtim, Anlayacagın senin para uçtu.

0|0
    0|0
  • Bu sevdalardan vaz geçin eskiden de söylerlerdi şöhret yataktan geçer derlerdi ama her yataktan geçende şöhret olmaz kullanım tarihi bitti mi o da biter.

0|0
    0|0
    • Erkeklerin nasıl şöhret olduğunu söyleyebilir misin? Onlarda mı yataktan geçiyor?

• Aynen öyle hatırı sayılı bir hanım şöhret teklif eder.

• cogu sahte ama benim bir tane var gercek

0|0
    0|0
  • Ünide konservatuar oku

0|0
    0|0
  • yaz cevaplayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kuzenim cast ajans'a poz vermişti. Daha sonra foxta oynayan çifte saadet adlı dizide bir rol almıştı.

0|0
    0|0
  • Ah ah bende kucuklugumden beri oyuncu olmak istiyorum unide konservatuar seci cem inş oyuncu olurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...