Hint dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlk defa simsle ilgili sormuyorum 😂 annemler hep izliyordu bir bakayım dedim o dublajlar dramı komedi yapmış resmen kanal 7 de başlıyor hep ne düşünüyorsunuz

0|1
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• İğrençtirler genel itibariyle. Arz talep ilişkisi sıfır olduğundan dolayı, yekûn üretiyorlar filmleri sanki... İnsanlar, hangi tür filmlerden hoşlandıklarını belirtmeye gerek kalmadan, kalamadan, filmler piyasa sürülüp kâr edilmiş olduğu için "acele" ve süratli film çekme merakı sarmış adamları. Filmer film değil (bkz. Bollywood) Güney Amerika pembe dizisi.

2|1
    0|0
    • Yok kadın ölüyor sonra aynı kadın başka biri olarak geliyor felan saçma

En İyi Kız Görüşü

• Beğenmiyorum.

1|0
    0|0
    • Ama kültürlerini öğreniyorsun mesela ben erkek çocuk sevdasının sadece türklerde olmadığını öğrendim 😂 ve kaynanalar orda da cadı

• Dublaj kötü olduğu için soğuyorsun açıkçası ve çok göz yorucu kıyafetleri var..

Erkekler Ne Diyor 13

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Cok iyi hint ve pakistan dizileri var ben altyazili izlemeyi tercih ediyorum hele turk kanallari dizinin telif hakkini alip turkceye uyarliyor ya sensiz olmaz benimsin gercekten komik isimler

1|0
    0|0
  • hint dizileri değil de hint filmlerinde neden hep mal mal dansediyolar

1|0
    0|0
  • dublajlı halleri rezalet.
    ama Beintehaa diye bir hint dizisi izledim zamanında. beni ağlatan tek dizi..

1|0
    0|0
  • Komik

1|0
    0|0
  • Komikler ya :D

1|0
    0|0
  • Çok hoşlar ya *-*

1|0
    0|0
  • dizileri beni sıkıyo ya sıkılıyorum filmleri daha iyi

1|0
    0|0
  • Annem izliyo içime daral geliyo o izlerken saçma ya 😃

1|0
    0|0
    • Ama kültürlerini öğreniyorsun mesela ben erkek çocuk sevdasının sadece türklerde olmadığını öğrendim 😂 ve kaynanalar orda da cadı

• Saçma cidden yok tablo var kadın onu aylarca görmüyo höh yani 😂 Sinir oluyorum açın teen wolfu miss

Yükleniyor...