YouTuberlik mı? Oyunculuk mu?

Siz olsanız hangisini yapardınız? Hangisi dava avantajlı? Nedeninide yazarmısınızz

Güncellemeler:
Pekii herhangi aklınıza gelen bir dizi oyuncusunu düşünün. Veya en sevdiğiniz dizi oyuncusu bir youtuber kanalı açsa nasıl olurdu
Beklıyorumm

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oyunculuk tabi

0|0
    0|0
    • Neden? Peki en sevdiğin dizi oyuncusunu getir aklına. O bir Youtube kanalı açsa nasıl olurdu? Hem youtuber hem oyuncu. Ne düşünürdün? Nasıl olurdu? :))

En İyi Kız Görüşü

• Youtuberlık yattığı yerden para kazanıyorlar.

0|0
    0|0
    • Aaa öyle demeyelim. Emek var sonuçta dimii her youtuber de para kazanmıyor. Mesela Duygu Özaslan uğraş var Sebile felan

• Duygu mu para kazanmıyor yeme beni. Kızın videolarında kullandığı her şeyi sponsor sayesinde elde ediyor. Markasını da youtube sayesinde oluşturdu. Sebi desen tonlarca malzeme geliyor yurtdışına gidiyor.

Erkekler Ne Diyor 8

• Oyunculuk, gerçek anlamda bir meslek ve sosyal olmayı gerektiriyor.

0|0
    0|0
    • Neden? Peki en sevdiğin dizi oyuncusunu getir aklına. O bir Youtube kanalı açsa nasıl olurdu? Hem youtuber hem oyuncu. Ne düşünürdün? Nasıl olurdu? :))

• Açmasın ne gerek var? Valla Jensen Ackles kanal açsa neyini izleyeyim ben onun? Supernatural sayesinde sevdim ne yapayım onun açacağı kanalı ben. Kurgu yok şey yok ne paylaşacak benimle 😆

• oyunculuk

0|0
    0|0
    • En sevdiğin dizi oyuncusu youtube kanalı açsa nasıl hissederdin ne dşünürdün?

• Oyunculuk tabiki çektiğin videolar ile de youtube da istediğini elde edersin bence

0|0
    0|0

• oyunculuk

0|0
    0|0

• Youtuber kendi isinin patronusun oyunculuk farkli

0|0
    0|0

• Kim olduğu önemli ilgi alanıma giriyor mu bilemem ki

• Farketmez bana asdasda

0|0
    0|0
  • oyunculuk tabıkıde

0|0
    0|0

• youtube de kanal acıcak kadar ezıkse benım sevdıgım oyuncu olamaz :D

• Oyuncu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oyuunculukta para yok canisi :)

0|0
    0|0
    • Asıl oyunculukta var

• Ya kızım sen ne diyon yaa :D surda rezil oldun simdi ezzmeye calisiyisun :D

• ikile

• Oyunculuk
    Daha severek yaparım

0|0
    0|0

• youtuberlık bir yere kadar ama oyunculuk yükseldikce daha iyi şeyler çıkar.

0|0
    0|0
  • Oyunculuk tabikide youtuberlik bir zaman sonra unutulur ama oyuncular herzaman gözdedir

0|1
    0|0

• youtuber :) daha keyifli kafana göre yaparsin istediklerini

0|0
    0|0

• yani güzel hissederdim seve seve izlerdim tv den çok artık youtube moda oldu ordada izlerdim

Yükleniyor...