Her çocuk özeldir i kardeşime izletsem anlar mı?

Her çocuk özeldir filmini 6 yaşındaki kardeşime izletsem anlar mı?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • George carlin i severim ama burada aşırı gereksiz konuşmuş ki bu videoyu izlemem gereken son kişiyim. Ben gayet serbest bırakıyorum. O benim için özel. Son olarak;
      “ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZİN GÜVENCESİ, YAŞAMA SEVİNCİMİZDİR. BUGÜNÜN ÇOCUĞUNU, YARININ BÜYÜĞÜ OLARAK YETİŞTİRMEK HEPİMİZİN İNSANLIK GÖREVİDİR.”

• İşte adam da diyor ki 'Siz nesiniz ki çocuklarınız bişey olsun? Çocuk dediğinin matah bir yanı yoktur, kendi haline bıraksanız sizden daha düzgün yetişir'

Ben şahsen aynı Carlin gibi, çocukların aşırı abartıldığını düşünüyorum ki tek eleştirdiği şey çocuğun kısıtlanması değil, çocuk gibi değil, manyak biçimde bişeyler başarması için baskı altında yetişmesi, berbat bir eğitimden geçmesi, saçma sapan bir sistem tarafından bitik neslin bireyi haline getirilip bir de üzerine sorumluluk yüklenmesi.

Çocuklar yaşama sevincimiz falan değildir bu arada. Hiç anlamam nelerini abartıyorsunuz bu kadar.

• Dediğinin bir kısmına katılıyorum. Çocuklar şu an öyledir çünkü şu an ki yetişkinler bir b*k yapamıyorlar saçma bir sistem var ve çocukları zorla bir yarışın içine sokup yaşama sevinçlerini ellerinden alıyorlar. Bunu düzeltebilecek tek birşey var oda gelecek nesil. Bu filmde de bu anlatılıyor zaten izlediysen birşey diyemem ama izlemediysende sözüne aldanmışsın demek ki

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bırak şimdi her çocuğuda şurdan kaayu açsana

0|0
    0|0
  • o filmi izledimde tam hatırlamıyom şimdi. d

0|0
    0|0
  • Anlamaz Tabi ki ne gerek var.

0|0
    0|0
  • Hayır :)