Ricky Martin sever misiniz? Sizce hangi fotoğrafta daha sexy? Son olarak bu adam gay sizce hiç gay'e benziyor mu?

Yaklaşık 5 yıldır hastasıyım. Bunu duyup o hala yaşıyor mu ya diyen de oldu, bu adam gerçekten harika diyen de. Gay olması seni iğrendirmiyor mu diyorlar:D Hayır. Ben farklılıklara saygı duyarım.

• 1.Ricky Martin sever misiniz? Sizce hangi fotoğrafta daha sexy? Son olarak bu adam gay sizce hiç gay'e benziyor mu?
    80% (20)67% (2)79% (22)Oy Ver
  • 2.Ricky Martin sever misiniz? Sizce hangi fotoğrafta daha sexy? Son olarak bu adam gay sizce hiç gay'e benziyor mu?
    20% (5)33% (1)21% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ricky Martin sever misiniz?
    tanımıyom.

sizce hiç gay'e benziyor mu?
    evet.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sende gay benziyrsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çocukluktan beri aşıkmışım da farkında değilmişim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gay'e benzemek diye bir şey mi var? Gay oldugunu bir insan görüntüsünden mi anlıyorsun çoğu erkekten daha maskülen Gay'ler var

0|0
    0|0
    • Şimdi erkeklerden hoşlandığına göre gay dediğin biraz kadınsı olur gay arkadaşlarım var evet ben görüntüden anlarım gay e benzeyen gay arkadaşlarım var.

• Işte o yanliş bir tespit hiç birsekilde kadınsı olmayan gayler var mesela ornek bu adam

• Gayler kadınsı olmaz şunu aşın abi. Gayler sadece erkekler den hoşlanırlar ve ilişkileri olur. Kadınsı dediğiniz daha çok transa eğilimli trans olanlardır. Sonuçta kendi cinsinden hoşlanan bir erkek sadece hoşlanır yani erkekliğinden bir şey kaybetmez.

• Valla bu adam bir harika dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...