Nasıl ünlü olabilirim?

Merhaba :) oyunculuk, seslendirmecilik ve spikerlik yapacak yetenekte olan fiziksel olarak güzel olan bir kız nasıl ünlü olabilir sizce?

0|1
3|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• çevresinde bu işi yapan tanıdıkları, akrabaları varsa şansı da yaver giderse yeterince ünlü olabilir.

0|0
    0|0
  • Güzellerin bol olduğu ajanslara giderek orada kendi şansını dene evde kendini güzel görebilirsin ama dışarısı farklı

0|0
    0|0
  • kendini ekranda gösterebileceğin ve polimikleri bol olan bir programlara katıl. ve uzun süreli olan yarışmalar vs vs belki biri seni fark eder

0|0
    0|0
  • Bu piyasa da ya sağlam torpilin olacak
    ya da afedersin birilerinin altına yaticaksin.
    Gerçekler böyle. Gerisi boş laf.

0|0
    0|0
  • ya topçu ya da popcu olacaksın

0|1
    0|0
  • kullanırlar önce dikkatli ol harcanma

0|0
    0|0
  • Yönetmenin yatağından geçmelisin.

0|0
    0|0
  • Aslında ben var ya ünlü bir yönetmenin gel sana yardımcı olim. elinden tutim

0|0
    0|0
  • Seslendirme için yardımcı olabilirim tabi ses tonun ve diksiyonun uygunsa. Ses sanatçısı ve beste yazarıyım dolayısıyla çevrem çok.

0|0
    0|0
  • yuuutubi+periskop+scorp
    artık sende bir fenomensin

0|0
    0|0
  • Turkcen iyi mi? Sesin guzel mi? Fizigin uygun mu? Bunlar tamam ise universite okumadan zor :)

0|0
    0|0
  • Ajansa kaydol

0|0
    0|0
  • tv ye çık bir programda göser kendini, bir iki sansasyon haber, frikik alan, oldu bitti.

0|0
    0|0
  • Ooooo demek sen ünlü olmak istiyon o halde benle tanismalisin

0|0
    0|0
  • senın onun açık gelecegın parlak ara benı brazzer tv de basrol bıle kapabılırsın :)

0|0
    0|0
  • Ajansa basvur

0|0
    0|0
  • Bir ajansa başvur ufak ufak roller gelebilir.

0|0
    0|0
    • İstanbul'da yaşasaydım daha kolay olurdu ama ankaradayım bu işi zorlaştırıyor bence

• Aynen İstanbul olması avantaj

• Fa hiselik yaparsan ünlü olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlluminati 😂😂😂😂👌

0|0
    0|0
  • Ver bdkf

0|0
    0|0
Yükleniyor...