Sizce türkiye nin en uzun süren televizyon dizisi hangisidir?

sizce türkiye nin en uzun süren tv dizisi hangisidir?

Güncellemeler:
bizimkiler, arka sokaklar, kurtlar vadisi -ikisi birleşirse-kaynanalar , ayrılsak da beraberiz ve trt de Ferhunde hanımlar ve bizim evin halleri vardı.
yaprak dökümü olamaz. unutma beni diye dizi daha yeni duydum. avrupa yakası uzundu ama daha uzunları var.

0|1
19|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 80'li yıllarda yayınlanan dizilerle ilgili bence paylaşmıştım. Orada en uzun dizi olan Kaynanalar dizisine de yer vermiştim.

Bir zamanlar benim de izlediğim Kaynanalar dizisi TV tarihinin ilk dizisi ve aynı zamanda en uzun süre yayında kalan dizidir. 1974'de yayına başlayan dizi 2004'e kadar devam etmiştir.

Daha sonra sırasıyla 1989-2002 yılları arasında yayınlanan Bizimkiler dizisi ile 2003 yılında Kurtlar Vadisi ismiyle yayınlanmaya başlayan ve daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu adıyla halen devam eden dizi en uzun süreyle yayınlanan dizidir.

0|1
    0|0
    • en iyi görüş için teşekkürler.

• Ne demek her zaman bekleriz :P

Kusura bakma dostum unutkanlığa geldi, teşekkür ederim :)

• olur öyle şeyler dostum. önemli değil.

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 11

• kurtlar vadisi pusu bitmedi gitti :/

0|1
    0|0
  • yıl baabında dersek bizimkiler olsa gerek
    ama bölüm olarak dersek trt de bir dizi vardı 1000 küsur bölümü görmüştü tabi başka kanallarda da devam etti ferhunde hanımlar diyecemde o değil ya o daha eskiydi sanırım neyse işte o dizi olabilir

0|1
    0|0
  • arka sokaklar

0|1
    0|0
  • Arka sokaklar olabilir

0|1
    0|0
  • bizimkiler olması lazım

0|1
    0|0
  • arka sokaklar sanırım hala devam ediyor :))

0|1
    0|0
  • Trtde bir dizi vardı adını unuttum. Çocuklar falan dizide koca adam olmuştu

0|1
    0|0
  • Arka Sokaklar Tabiki

0|1
    0|0
  • Avrupa yakasi

0|1
    0|0
  • Kurtlar vadisi mi