Kapat

Doğaüstü yabancı dizi önerisi?

Doğaüstü yabancı dizi önerisi olan?
Ama şimdi aslında soruyu vampirli felan sorcaktım ama doğaüstü olsun diyorum yani cadılıda olabilir zombilide kurt adamlıda ama şahsen ben vampirlileri daha çok tercih ederim birde içinde romantizm olsa iyi olur :D çok şey istedim ama izlediklerim şunlar
-The Vampire Diaries
-The Walking Dead
-Teen Wolf (pek sevmedim 1. sezonunu nasıl desem fazla ergence geldi)
-Doctor Who
Ama şahsen vampirli tercih ederim vampirli yoksa başka doğaüstü olabilir mi? cadılı kurt adamlı felan filan
Teşekkür ederim :)

Güncellemeler:
Birde Supernatural'ı unutmuşum o efsane onu nasıl unuttum ben kendimi dövmeliyim :(

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• İsteklerin sencede çok az olmadı mı :D awefawef

1|0
    0|0
    • Çoook Çoook Uzuuuun bir liste yapacaktım ama ozamana kadar dizilerin hepsinin tarihi geçer diye bıraktım zaman önemli sonuçta :D

• başlıyorum ozaman :D :D :D :D

• Haydi bismillah de :D

En İyi Kız Görüşü

• Supernatural izle. Her türlü doğaüstü şey var içinde her bölüm başka bir doğaüstü şey var :D

1|0
    0|0
    • Yok kanka ya onu biliyorum efsane o en sevdiklerimdendi nasıl unuttum aklım almıyor küçüklüğümden beri izliyorum o kadar yani :D ama teşekkürler :9

• Evet nina çok tatlı ve çok güzel bir kişi ama dizide bazenleri bende sinir oluyordum ne bilim biraz bazenleri gıcık ediyordu ama aynı şekilde bende katherine hastasıyım yani ona o tür şeyler yakışıyor kötü yanı ona çok yakışıyor ama elenaya yakışmıyor yakışmıyor derken Damon ve Stefan arasında kalması gel gitler yaşaması gibi ama katherine kötü kız ve cool :D

• Aynen. bir de elena aşırı iyi. İyi bir insan olmak farklı ezik olmak farklı elena ezik :D kendini ezdirecek kadar iyi o kadar saf karakterleri sevmem. Caroline mesela bak o da iyi. Ama bulaşan olursa affetmez anasını ağlatır pişman eder elena öyle değil :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Supernatural hepsini tek geçer

1|1
    0|0
    • Zaten esas Supernatural'ı eklemeyi unutmuşum nasıl bir malsam en sevdiklerimdendi
      aslında hala da öyle ama değişik birşey arıyorum supernatural korku türü korku türünüde seviyorum ama işte içinde birazda romantizm olan :D

• isteklerin bukadar mı :D

1|0
    0|0
  • misfits izle

1|0
    0|0
  • Dracula diye bir. dizi var 1 seson.

Cokk guzel ve hic ergence degil harikan

Oyuncusuda acayip yakisikli bir erkek

1|0
    0|0
    • Bakıcam teşekkür ederim :D

• ne kadar işsiz oldugunu anladim😀😀

1|0
    0|0
  • american horror story olabilir :)

1|0
    0|0
  • vampire diaries izlediysen kesinlikle The Originals izlemelisin :D

1|0
    0|0
    • O zaten izleneceklerimde vampire diaries bitsin öyle izlicem :)

• fark etmıyor ben vampire diariesi izlemedim hic 1 bölüm bile :D cokta önemli degil yani ortak bölümleri falanda yok basla gitsin :D

• İzlicem ozaman kesinlikle :D kesinlikle :D

• Değişik bir görüş :-)

1|0
    0|0
  • Supernatural efsane

1|0
    0|0
  • gotham

1|0
    0|0
  • Lucifer. ...

1|0
    0|0
  • Supernatural izlemeye başla diğer tüm dizileri unut

1|0
    0|0
  • doğa üstü nedir abi senin yaşındakinler aşk filmi izliyor yoksa senin sevgilin yok mu :D

1|0
    0|0
    • Hem doğaüstü hemde biraz aşk :D ama öyle sırf aşk dizileri beni bayıyor ben kendi cinslerimi anlayamıyorum bu konuda :D

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• TWD'nin yan dizisi var , Fear The Walking Dead diye. American Horrror Story var istersen. Her sezon ilginç şeyler işiliyorlar. Herkes Supernatural'i önermiş de o son 2 sezon hep aynı konuyu işlemeye başladı.

1|0
    0|0
  • The orginals

1|0
    0|0
Yükleniyor...