İzlediğiniz korku filmlerinden hangisinde etkilendiniz?

Türk korku filmlerini izleyenler en ürkütücü hangisi geldi? Ben yabancı film fazla sevmiyorum dublaj veya alt yazılı oluşundan dolayı bu nedenle korku filmlerinin bile türkçesini izliyorum ve nerden baksanız piyasaya çıkmış korku filmlerinin 80% izlemişimdir ama bu zamana kadar en etkileyici yine dabbeyi buldum aralarından özelliklede 6. Bölümü

0|0
24|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bir tane film vardı korku filmi sanırım. Kadin arabada herkes zombi olmuş kız arabada telsizle biriyle konuşuyor. Telsizdeki polis sizi kurtarıcaz vs diyor kadın paso karanlıkta arabayla geziyor arada zombi çıkıyor eziyor falan ne iğrenç filmdi bide o kadar bekledim bir şey olacak diye

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Türk korku filmlerini izlemiyorum ben. Artık hep aynı konular, aynı sahneler, aynı diyaloglar gerçekten çok sıktı. Ayrıca filmin amacı insanları gerip korkutmaktır. Ama ben izleyince nedense psikolojim bozuluyor ciddi anlamda. Dini objeleri fazla kullanıyorlar insan dinden korkuyor onlar yüzünden.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben Hayatımda İlk ve Son Defa #Chucky Denen G*tverenin Fırladığı Sahnede İrkildim..

1|0
    0|0
  • Lazarus etkisi:)

0|0
    0|0
  • delinin birisi var adamin ayagin arkasindaki eti kesiyordu o beni fena halde etkilemizdi paraniod olmusdm kucuk yaslarda ne zaman otobusde tramvayda otursam aklima o gelirdi sanki arkadan birisi ayagamin arkadaki sinir etini kesecekdi

0|0
    0|0
  • biz bişeyden kormak mk

0|0
    0|0
  • Hasan Karacadağın bütün filmleri etki altında bırakıyor. Dabbe 4 bu konuda efsane haline geldi. Son filmi Magi bence gelmiş geçmiş en iyi korku filmi.

0|0
    0|0
  • Hic birinden Atkilenmedim

0|0
    0|0
  • Alayı faso fiso.

0|0
    0|0
  • Mezar buluşmaları

0|0
    0|0
  • hiç birinden etkilenmedim.

0|0
    0|0
  • türk korku filmleri beni korkutmuyor güldürüyor :D

0|0
    0|0
  • Korku Seansı

0|0
    0|0
  • korku seansı come back to me diye bir film :)

0|0
    0|0
  • hiç birinden

0|0
    0|0
  • Ruhlar Bölgesi serisi

0|0
    0|0
  • Ben hiç birinden "atkilenmedim"

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• The Exorcist üzerine tanımam zaten dünya üzerinde bugüne kadar çekilmiş en korkunç kült korku filmidir.

0|1
    0|0
  • Otelde etkilendim.
    Türk izlemiyorum hiç korkunç gelmiyor açıkçası.

0|0
    0|0
  • Dabbe cin vakasını izlemiştim iki yıl oldu ondan korktum sırf başka da korkmadım:d

0|0
    0|0
  • Korku filmlerinden etkilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Izlemem korku filmi

0|0
    0|0
  • Korku filmi izlemiyom

0|0
    0|0
  • Chucky.

0|0
    0|0
  • Hicbirinden ya

0|0
    0|0
  • Artik etkilenecek birsey mi kaldi ki😅? Hep ayni mevzular...

0|1
    0|0
  • Hepsinden.

0|0
    0|0
  • Cagrilana bakiyorum Şu an

0|0
    0|0
  • Sessiz tepe

0|0
    0|0
  • Musallat ya 😑

0|0
    0|0
  • Türk korku filmleri hep.3 harflilerle dolu oldugundan cok tercih etmiyorum ama yinede neredeyse tum Türk korku filmlerini izlemisimdir. En cok etkilendigim. 2 film var
    1. Garez
    2. Ruhlar alemi

0|0
    0|0
  • Dabbenin 4 ve 6 si çok korkunç

0|0
    0|0
  • Siyahlı kadın
    Annabelle

0|0
    0|0
  • Resimdeki hayalet diye bir film izledim o günden sonra birdaha korku filmi izlemedim

1|0
    0|0
  • Dabbe o kadar da korkunç değil ya

0|0
    0|0
  • Siccin

0|0
    0|0
  • Sessiz telefon filmi 😨😨😨😨

0|0
    0|0
  • Korku filmi izlemiyorum 😒

0|0
    0|0
  • Hiç birinden

0|0
    0|0
  • Adrenalin seviyemde ufak da olsa bir artışa sebep olan tek film "1408"dir herhalde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...