Spoiler verenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün bir diziye başladım. 6 sezon. 1. sezon 1. bölüm izledim çok güzel sardı dizi. Yoruma bakmaz olaydım. Dizinin finalini söyledi. 2. bölüme başlamak istemiyorum tüm heyecanı kaçtı

Spoiler veren insanlara ne söylemek istiyorsunuz?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Burdan spoiler verenlere tüm teşekkürlerimi kürekle kafalarına fırlatıyorum -,- Sizden nefret ediyorum -,-

2|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• birşey düşünmüyorum onlar hakkında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dııııtt dıııtt 😄😄

0|1
    0|0
  • Ay aynı ben sjjsjs. Spoiler butonuna tıklayıp yum diziyi ozetlerim hep. Ama adı ustunde spoiler butonu. Spo almak istemeyen bakmas banne 😊

0|0
    0|0
    • basmamış işte arkidişim. Direk vermiş spoileri.
      bende bölüm hkakında yorum yapmış diye okudum.
      Okumaz olaydım :S

• bugün herkes bana spoiler yedirmek için elinden geleni yapıyomu? biri spoiler verdi bana yine :D

• Jsjsjs okuma diyorum ya 😂 diziyi soyle sana sezonun ful ozetini verim sende izlemekten kurtul 😏

• Allah onlari alsin sjlsklcsl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Batmen vs Superman filmini izlemeden önce , yorumlara baktım superman ölüyo dediler yinede izledim... Milletin ne sylediğiyle ilgilenmiyorum , an'ı yaşıyorum.

0|0
    0|0
    • Allah belanı vermesin senin :D ben o filmi izlemedim daha ulan ksdende spoiler yedim :DDD

• Ahahahahah :D :D :D Dostum ciddiyim kafanda finale yönelik bir algı oluşturma film çok güzel inan bana final önemli değil bee :D

Yükleniyor...