Türk dizileri diğer ülkelere göre hangi seviyede?

Açıkcası bana Türk dizileri sürekli tekrar ve aynı geliyo.. Sizce Türk dizilerinin seviyesi nedir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence seviyeleri yok yani yerllerdeler bence :) sanki hep aynı diziyi farklı oyuncular tarfından izliyoyrmuşum gibi

0|0
    0|0
    • aynı oyuncularla farklı dizi izliyor musum gibi hissediyorum ben de hayat sevince güzel ve hanım köylü gibi :D onun dışındakiler de senin dediğin gibi aynen katılıyorum..

Kızlar Ne Diyor 2

• Berbat ya. b aşka ülkelerdeki dizileri uyarlanmış halı. sadece mafyalı olanlar tutuyor. o da romantik komedi yok diye. Hepsi saçma. Gerçekçi olanlar da bir süre sonra cıvıtıyor.

0|0
    0|0
  • aynen hep tekrar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• turk dizileri tekrarlanmis azicik degisim almis diziler orjinal bize yok yeni dizi olunca ilk bolum biraz iyi olabiliyor sonradan cok repetitive gelmeye basliyor cok san slklci

0|0
    0|0
  • seviye mi? Türk dizilerinde seviye mi var Allah aşkına? aile yapısını bozmaktan, çocukları ahlaktan yoksun yetiştirmeye yöneltmek dışında hiç bir önem arz etmiyor benim için.

0|0
    0|0
  • hepsi boş gereksiz anlamsız batıya özenti diziler hepsiniana teması aşk bence şu anda en iyi dizler Kurtlar vadisi. diriliş ertugrul

0|0
    0|0
Yükleniyor...