Game Of Therones'i artık internetten izleyemeyeceğiz :( ?

Arkadaşlar game of theronesi türkiyede ki telif hakkını alan şirketin şikayeti üzerine dizibox dizimax vs gibi internetteki sitelerden tüm bölümlerini kaldırdılar ve yeni bölümleride artık ordan izleyemeyeceğiz. benim evimde digitürk var hani gene izlerim ama illa tvdeki saate göre izleme olayı cok kötü oldu rahat rahat yayılarak izliyorduk istediğimiz zaman, ne düşünüyorsunuz nerden izlemeyi planlıyorsunuz var mı çözümü olan bu konuda?

Güncellemeler:
Arkadaşlar eski bölümleri belki bulursunuz ama 6. sezon 8. bölümü her yerden engellediler diye biliyorum varsa şu sitede çıkmış dediğiniz falan paylaşın ama olcağını sanmıyorum.
6. sezon 7. bölüm dizilabda var arkadaşlar izlemek isteyen ordan izleyebilir.

1|0

En İyi Kız Görüşü

• What wat watt 😱😱😱 saka de. Hic komik degil. Minicik dizicigimi izleyemicekmiyim 😭 neyse ki bolumlerini indirmistim 😒

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• 8. bölüm tabiki yok çünkü haftaya yayınlacak o. Ben izledim ayrıca dizist. net de var

0|1
    0|0
    • sımdı farkettimde yanlıs yazmısım ben ya 7. bölüm olcakmıs o ama haklısın aynen dizilabda da var bölüm ordakileri neden kaldırmamışlar garip geldi.

• açma şom ağzını kaldırmasınlar iyiyiz böyle :D

• :D :D bende bir afalladım sımdı bir açtım siteyi yanık suratlı dayıyı görünce neyse sahur yapacaz gece o arada izlerim

• izlemiyorum diziyi ama mutlaka bir yolunu bulurlar :D

0|1
    0|0
  • dizimagdede öylemi

0|1
    0|0
  • Keşke tek derdim game of thronesu izleyememek olsa

0|1
    0|0
  • Ben daha 3. Sezondaydim izleyemicem mi simdiii

0|1
    0|0
    • Şu an dizilab da var eski bölümler ama cogu sitede kaldırıldı dizilabdan kaldırmadıgı sürece ordan izleyebilirsin

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 12

• yahu sanal ortama konulan yasak ne zaman işe yaramış ki bunda yarasın.
    korsanlar boşuna mı var, bulurlar bir yolunu yine izletirler.
    gerçi ben izlemiyorum niye heyecan yaptıysam bu kadar.

0|1
    0|0
  • Dizist. net izleyebilirsiniz

0|1
    0|0
    • baktım sımdı dizilabda da varmıs sorun yokmus yani

• Buluruz bir yolunu :D

0|1
    0|0
    • aynen yolları var aslında da karışık diye burda anlatmadım uzamasın diye bir kaç yol var ama alt yazıyı başka yerden alıp bölümleride indirebileceğimiz

• Önemli olan bundan sonraki bölümler. Artık çevirisini iyi siteler yapmayacağı için sorun olacak

• kesinlikle

• Turkcell TV alırsın kaydediyor otomatik zaten izlersin. Digitürk portaldanda izlersin zaman olayı sorun olmaz yani :)

0|1
    0|0
    • doğru zaten her sitede kalkmamış dizilab da veriliyor bölümler.

• o diziyi izleseydim bir yolunu bulurdumda:)))

0|1
    0|0
  • Yemin ediyorum dalga geçiyorlar. Ben tv'ye göre izlemek zorunda değilim ki😒

0|1
    0|0
  • Şaka mı bu?

0|1
    0|0
  • Boş ver GoT' ü Scorpion izle.

0|1
    0|0
  • dizimag da izleyebilirisn

0|1
    0|0
  • BizE sökmez bir yolunu buluruz

0|1
    0|0
  • şu anda burdan izliyorum

0|0
    0|0
  • Önüne zor geçerler çünkü türkiyede sadece bu siteler yok.

0|1
    0|0
    • haklısın ama bakalım belli olamz belki hepsini kapsıyordur

• Aslında yasak ilk bölümdne itibaren vardı , sadece uygulamıyor bazı siteler. Galiba dizi st dede var.

• öyleymiş

Yükleniyor...