Türk / Yabancı hangisi daha iyi film ve dizi yapıyor sizce 😁😊😂😎?

Türk dizileri artık saçma sapan oldu her zaman öyleydi. Filmler desen çok basit bir kaçı dışında. Dün bir amerikan dizisi izledim 22bölüm 2'deyim şu an FlashForward adı ilk defa bir dizi izlerken sürükleyicilik hissettim çok güzel tavsiye ederim. Şurdan izlemek isteyenler bakabilir. Oruç tutuyosanız zaman geçer... 👉'' http://diziay.com/izle/flashforward-1-sezon-1-bolum '' Konusu: Gizemli bir olay dünya üzerindeki herkesin 137 saniye boyunca bilincini kaybetmesine sebep olmuş, bu süreçte herkes 6 ay sonrasını görmüştür - bir küresel "öngörü". Los Angeles FBI ajanlarından oluşan Stanford Wedeck (Vance) tarafından yönetilen bir ekip bu süreçte ne olduğunu ve bir daha olup olmayacağını incelemeye başlamıştır. Benford araştırma üzerine önemli bir katkıda bulunur. Öngörüsünde 6 aylık araştırmanın sonucunu görmüştür ve araştırma için gördüğü kanıtları bir araya getirmeye başlar. Ekip kararma sırasında bilincini yitirmeyen "0 numaralı zanlı (Suspect Zero)" yu, tehlikeli olduğu düşünülen "D. Gibbons" ve 1991'de bazı bilinç kayıplarının olduğu Somali'yi araştırmaya başlar. Bu sırada öngörülerle birlikte kişisel açıklamalar karakterlerin hayatlarını şekillendirmektedir. Mark Benford öngörüsünde yeniden alkole başladığını, eşi Olivia da bir başka adamla birlikte olduğunu görür. Diğer karakterler de benzer şekilde beklenmeyen ve şaşırtıcı bilgilerle pençeleşmektedir.

Güncellemeler:
...

2|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyenin kar odaklı embesil senaristleri yüzünden gelişmiyor türk dizileri sürekli aşk odaklı entrika ve çarpık ilişkiler

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aslında çok güzel, kaliteli diziler yapılıyor. mesela uçurum, Şubat , eski hikaye, suskunlar daha yeni biten oyunbozan. Şu an devam eden 46... Ama bu dizilerin ömrü ne kadar oluyo. Bu güzel diziler çabuk biterkwn saçpa sapan dediğimiz siziler 9. sezonu görebiliyor.

0|1
    0|0
  • Ben Tv izlemiyorum artık gerisini sen düşün. Tabiki yabancı Amerikan dizileri hint filimleri

1|1
    0|0
  • parası bol olan.

0|1
    0|0
  • Tabikide türkler

0|1
    0|0
  • Türk dizilerinden bir cacık olmaz

0|1
    0|0
  • Türk dizileri ve filmlerini sevmiyorum ben