Kapat

Bir film olsa başrolünde sen olsan, kahraman özelliklerin ne olurdu?

Hayal edin ufkunuzu açın neler düşünüyosun görelim..

0|0
23|7

En İyi Kız Görüşü

• hiç düşünmedim :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olurdu : sıradan , biraz içine kapanık ve paranoyak olurdum.
    Ne olmasını isterdin diye sormuş olsaydın ; acımasız olmak isterdim. Sanırım sadece bu yeterli olurdu.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 22

• istediğim zaman görünmez olabiliyorum fakat bu görünmez olduğum süre beni çok yoruyor gücüm gidiyor ve halsiz düşüyorum. Çok hızlı koşabiliyorum ve çok güçlüyüm. Bunu isterdim 😂

0|0
    0|0
  • asi, herşeye baş kaldıran, kural tanımayan, ailesi ile bağları zayıf ama aslında içten içe hekese yetecek bir sevgisi olan, karamsarligina inat içinde her zaman parlak bir ışık tutan, dünyayı değiştirmek isteyen, bir gün çok önemli bişeyin parçası olacagına inanan, her durumda yardımsever ve alçakgönüllü, etiketlenmeye ve insanları etiketleme karşı, sınıfsal ayrımlardan nefret eden ve herkesin eşit olduğuna inanan, haksızlığa asla dayanamayan, hayvansever, doğa aşıgı, denizden kopamayan, yalnızlık düşkünü, yetenekli, başarılarına rağmen ben kendi halimde siradan biriyim diyebilecek kadar mütevazı.. mükemmel bir insan.. o işte benim.

0|0
    0|0
  • Görünmez , tüm her seyi hareket ettire bilen , hızlı kosa bilen , gözünden lazer cıkatan , vurdum mu parcalayan. Bana zarar verdiklerinde yenile bilen daha çok güçlenen 😂

0|1
    0|0
  • Ucmak isterdim :)

0|0
    0|0
  • Psikolojik film olsa delisi ben olurum

0|1
    0|0
  • Umursamazlık

0|1
    0|0
  • Maceracı, dövüşçü, güzel zeki kız

0|1
    0|0
  • Özgürlük savaşçısı olurdum sanırım :)

0|1
    0|0
  • Mesela bir cinayet filminde katil ben olurdum :)) hemde cok zeki her seyi planlamis bir katil

0|1
    0|0
  • Peri kızı olurdum ben ya.

0|0
    0|0
  • Kısa, sevimli, tatlı, defter aşığı, sanatçıya değil sanata önem veren, çabuk sinirlenen, karmaya inandığı için hata yapmaktan kırmaktan korkan biri olurdu.

0|0
    0|0
  • 6 yıllık sevgilim var 6 gün önce oda benden aynı şeyi istedi dünyam başıma yıkıldı:(( ben yıllarca denedim onu hata para verip 2 estor bayan bile tütüm kadınları aşağlamış kısaca bana hiç ihanet etmemiş hiç bir kadınla ama meğer erkekle aldatmış... buladar titiz bukadar kıskanç ve delikanlı bir erkek Nasıl olurda böyle mazoşist bir duyguya girer aklım almıyor inanın o günden beri psikolojim bozuldu derdimi kimseye anlatamıyorum Can'ım gibi sevdiğin bir insandan 5 dakada tiksindim :((( o günden beri hiç aramadı beni pişmanmı? Utanıyorumu? Hiç bir fikrim yok sürekli aklıma geliyor düşündükçe ağlıyorum... bir insan Nasıl değer yargıları öldürür :( arkadaşlar lütfen bana biraz akıl verin ne yapacağımı bilmiyorum beni aradığında Nasıl tepki vermeliyim?

0|0
    0|0
  • savaşçı

0|1
    0|0
  • Kendim olsam yeter zaten yeterince mukemmelin ✌😇

0|0
    0|0
  • Gizemli, zeki ama aynı zamanda deli, eğlenceli bir karakter

0|0
    0|0
  • orphan black -sarah olayım ben.

0|0
    0|0
  • Sanırım bütün hissettikleri gerçekleşen deli dolu bir karakter olurdum yalnız erkeklerin yorumlarını okudum acınası nedense kız seri katili olmak hayalleri ne kadar saçma insanlar

0|0
    0|0
  • Güçlü biri sarsılmaz ve kıvrak zeka

0|0
    0|0
  • İnsani özellikler ( sakarlık duygusallık vb gibi ) nasıl bu kdr aşırı ve ilginç olurdu :) sen?

0|0
    0|0
  • Korku filminde başrol olmak isterdim, 😂başrol olayimda kendi özelliklerim mükemmel zaten 😂😂

0|0
    0|0
  • Kahraman olmaz benden ya

0|0
    0|0
  • Düşünceleri okumak isterdim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Korlusuz

0|0
    0|0
  • Modern cagin robin hoodu

0|0
    0|0
  • çoçuk tacizlerini önlemeye çalışırdım yapmaya çalışanında pipisini keser arkasına sokardım

0|1
    0|0
  • Kurşun geçirmez olurdum

0|0
    0|0
  • Kadınları katledip ve her birinin bir parçasını koleksiyonuna katan bir cani :)

0|0
    0|0
  • Kızları öldüren bir seri katil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...