ELİNİZDE OLSAYDI?

Diyelim ki bir yönetmen sizi keşfetti. Dizie oynatmak istiyor ünlü olucaksınız. Hayatınız değişecek. Kabul edip hayatınızın geri kalanını ünlü olarak mı geçirmek isterdiniz? Yoksa kabul etmeyip normal hayatınıza devam mı ederdiniz? Nedenleriyle beraber yazarmısnız.

Güncellemeler:
heeeey kjfhksh

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• kabul eder biraz para kazandıktan sonra oyunculugu bırakır normal yasarım. d

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• oyunculukta yaptım demek için kabul eder dizi bitince jübilemi yapardım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kabul ederdim salakmıyım :d

0|0
    0|0
  • Kendi hayatımdan memnununm. Şöhretli olup çok düşman sahibi olmak istemem zaten düşmanlarım bana yetiyor...

0|0
    0|0
  • Ederdim.

0|0
    0|0
  • Son dönemde moda bir başladı ünlü olmak için yönetmenin yatağından geçmek gerekir diye bizi de geçirmesinler :) istemezdim benim hayatım güzel.

0|0
    0|0
  • niye kabul etmeyelim manyak mıyız:D

0|0
    0|0
  • Ünlü olmak isterdim

1|0
    0|0
  • ünlü olmak isterdim en azından gelsin money money money

0|0
    0|0
  • Kabul. ederdim :D para bu haci :D

0|0
    0|0
  • kabul ederım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bilmiyorum ki hayatımın o denli değişmesini ister miyim. Sadece para kazanmak için istemem, benim zaten ALLAHa şükür maddiyat sıkıntım yok. Herkes beni tanısında istemem. Severek yaptığım bir iş isterim, oda oyunculuk değil sanırım, yıpratır.

0|0
    0|0
  • kabul etmezdim :) bilmiyorum ama ünlü olmak bana gore değil maddi olarak paranın değerini bilemiyorsun küçük şeyler mutlu etmz insanı artık aldığın şeyler eskisi gibi değerli olmaz şimdi bir elbiseyi beğenip anında almayıp daha çok heveslenip birkaç gün almak var daha değerli :) Manevi olarakta Sesiz sakin Yerleri seviyorum insanların beni izleyip özel hayatımı kameralara alıp yetmiş milyona izletmeleri Rahatsız edici

0|0
    0|0
  • ünlü olmayı seçerdim direk. yani para daha fazla kazanıp daha iyi imkanlar elde edebileceğim için bu yolu seçerdim

0|0
    0|0
  • Kabul etmeyen olur mu sence ne salak soru bu

0|0
    0|0
  • etmem çünkü ünlü olmaya üşeniyorum

0|0
    0|0
  • Oynayacagim role ve calisma sartlarina bagli

0|0
    0|0
  • Ünlü olmak bence çok kötü bişey kanımca