Sürükleyici dizi önerisi?

Selam arkadaşlar, bana sürükleyici beğendiğiniz dizi önerebilir misiniz? Yabancı olursa sevinirim :)

Güncellemeler:
Seri film var ise güzel tavsiye edeceğiniz o da olur ama birçoğunu izlemişimdir :)

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Teen wolf
    The vampire diaries
    The walking dead
    The oroginals bunlar çok çok çok sürükleyici tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • ismi "T" ile başlamayan dizileri izlemediğin gibi tavsiyede etmiyosun sanırım :)

• bir bak bakayım işte ön yargılı şu türk milleti yok mu

• sen hangi millettensin :)

• The mentalist izle ve sonra baba teşekkür et

0|0
    0|0
  • Supernatural
    Dexter
    The secret circle
    The vampire diaries
    Teen Wolf
    Shadow Hunters
    Game Of Thrones

0|0
    0|0
  • Salem. American Horror Story

0|0
    0|0
    • behzat ç. hayranı olma konusuna hemfikirizi ama önerdiğin diziye göz attım çok hoşuma gitmemişti :)

• Yalnız final olacağı hakkında saçma salak dedikodular yanında 2. sezon onayı aldı gibi dedikodular da var. Umarım Behzat Ç. gibi buda ziyan edilmez. Gerçekten güzel bir dizi çünkü.

• evet dizi çok güzel ama final olursa şaşırmam ilk defa olan bişey değil maalesef

• Himym, white collar

0|0
    0|0
  • buzadam013 sen eğer hint dizisi istersen sensiz olmaz hintçe adiyla Rangrasiya olan dizi çok güzel öneririm :-D

0|0
    0|0
  • Bir mühendisin dramı güzeldir

0|0
    0|0
  • Game of olan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1-) Breaking Bad
    2-) Shameless
    3-) The Walking Dead

0|0
    0|0
    • 3te3 yaptım :)

• izledim dediğim dizilerden yola çıkarak aynı zevklerde olduğumuzu düşündüysen yanılıyosundur çünkü izledim dedim ama beğendim demedim :) bakalım bir düşüncemi yazarım mutlaka

• kardeş

- Mr. Robot
      - Gangland Undercover
      - Sons of Anarchy

ilk ikisinden birer bölüm izledim aradığımı bulamadım 3. yü de izlemeden es geçiyorum bu durumda kusura bakma sağolasın fikir için :)

• Supernatural Game Of Thrones

0|0
    0|0
    • ikisinide sevmedim

• Spn 1. sezonda biraz sıkılabilirsin yanılmıyorsam yıl 2005 biraz ağır senaryo kalitesiz grafikler v. s lakin sonrasında ardını bırakamıyorsun. Game Of Thrones ilk sezonda çok ciddi akıcı ilerliyor" Neresi lan burası" diye şaşıracağın cins bir dünya. Tabi beğenmeyebilirsin ama vaktin varsa izlemelisin zira ciddi kitleye sahip olan bir dizi etrafta tonla muhabbetleri dönüyor geri kalmazsın şakalardan falan.

• the walking dead

0|0
    0|0
  • one piece

0|0
    0|0
  • mini dizi childhood end's
    game of tronse ha eski olmasın dersen
    değişik ilginc bişi dersen 11 22 63 var onu izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...