Geçen Kiralık Aşk'a denk geldim Elçin'in saç rengi koyulaşmıştı yalan mıymış doğalım doğalım diye dolandıydı ortada?

Gayet kahverengimsi bir kızıl idi. Eskiden de turuncumsuydu.. Sizce ne oldu buna?

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ekranda iyi grünmesi için koyultmak istemişler sanırım. elçinde kabl etmiş. normalde daha açık zaten.

1|0
    0|0
    • belki böyledir. O zaman iyi , yani şimdi boyalı. ok

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana ne ondan bundan

0|0
    0|0
  • Montaj yaptılar yani filmde saça montaj yaptılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kız bunu mu dert edelim 😂

0|0
    0|0
    • dert etmee cevaplayablrsn...

• Cvplyrm kime ne doğalsa doğal değilse değil gayet hoş😅

• Kadin gercek kizil sadece dizi icin parlaklastiriyorlar saci. Cocukluk fotosu bile var nette. Şu güzelim kadinin niye bu kadar cok acigini yakalamaya calisan var acaba anlamiyorum cidden

0|0
    0|0
    • ne de çok savunanı var ben de bunu anlayamıyorum.. Arkadaş ben sadece şöyle düşünüyorum diizinin reklamını yapmak parlatmak için kadının saçlarının doğal oldugunu öne sürüp srüp ıslatıp önümüze koymuş olabilceklerini...

• yav hee heee

• Asıl sorun sac rengi degil gittikce zayıflıyor. Kendini toparlaması gerek cidden.

1|1
    0|0
  • yok zaten boya saçları.

0|0
    0|0
  • o kızın ben

0|0
    0|0
  • Işığın geldiği açıyla, güneşle ve makyajın koyuluğuyla alakalı durum, boya yok.

0|0
    0|0
    • vallla öyle gibi gelmedi ya son bölğümlerde hep koyu... çok iananmıyorum ben ya o renk saç yok... tupturuncuydu ilk çıktıgında belki biraz kızıldır da o değildi bence..

• çocukluk fotoğrafını paylaşmıştı orada aynı renk, turuncu bildiğin

• Doğal saç rengi kızıl (turuncumsu) Elçin ' in ama koyulaştırmak istemişte olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...