Türk dizi sektörü ne ayak?

Merhaba ks kullanıcıları.
Bugün Türk dizileri hakkında çok görüş paylaşıldı sorular soruldu ve yıllardır içimde beslediğim nefreti kusmaya geldim
Arkadaşlar Türk dizileri sizce de çok saçma değil mi?
Anlamadığım şey sürekli aynı konsept olmasına rağmen izleniyor olması ne bir aksiyon ne bir macera. bir genç kız bir genç oğlan, oğlan genelde zengin kız ise onun yanında yamağı gibi sonrasında aşık olmalar falan yok oğlanın eski kız arkadaşlarının çirkefleşmesi planlar kurması falan fazla gereksiz değil mi?

1|1
4|8

En İyi Kız Görüşü

• sende bendensin aynılarını bende çok söylüyorum gerçekten aşırı saçma ve hiç dizi takip etmiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Birader kim takarsa taksın, şu dizileri izleyen gerizekalıdır. Onlara özenenleri, oyunculuklarını beğenenleri de insandan saymıyorum, o kadar sinirliyim bu konuda. Muzik, sanatla uğraşan biri olarak , bu zevksiz toplum midemi bulandırıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• don lastiği gibi uzatılır bizim sektörde hastaneya kaldırma , aldatma, gayrı meşru çocuk , bide annesi doğurup atmış garip yavrucak hikayeleriyle doludur tavisiye edilmez :D

0|1
    0|0
  • Tv dizileri çöplük resmen 5-6 sene öncesine kadar çok kaliteli diziler vardı.

0|0
    0|0
  • Sürekli aynı konu mu?😂 Bunu ancak yerli dizilerden haberi olmayanlar söyler. Her şeyde olduğu gibi bunda da saçma ve komik senaryolar var elbette, ama diğerlerini göz ardı edemezsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hep ayni ask mesk tore konedi adamlar aksigon macera bilim kurgu ceker bizimkiler 5 oyuncuyla dizi bizim kizlarda aşk manyagi zaten

0|1
    0|0
  • Süper

0|2
    0|0
  • Hepsi böyle olunca mecburiyetten izlemek zorunda kalıryoruz Komedi dizilerinde Leyla İle Mecnun ve Kardeş Payı dışında türk dizileri klişelerden ibaret hep aynı şeyler türk insanını agresifleştiriyolar

0|1
    0|0
  • valla dizi olarak bir kırgın çiçekler hoşuma gitti diğerlerinden nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • Çok haklısın

0|1
    0|0
  • berbat

0|0
    0|0
  • Ülkelerde diziler, o ülkenin kültür seviyesine göre yapılır. Bizde de yapılan bu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...