Nihat hatipoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar 11 ayın sultani ramazan-i seride ulastik insaallah, pazar gunu ilk sahuru yapicaz. Lakin size bir soru sormak istiyorum. Kuzenim Nihat Hatipoğlu icin romantik din adami diyor. arkada fin müziği eşliğinde falan ya bir de her sene aynu seyleri anlatiyor, ciddi paralar kaldırıyor diye. siz ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
Yorumlariniz için teşekkür ederim arkadaslar. bende sizler gibi düşüyorum. kişisel din uzmanı gibi bisey insanlari dine uydurmaktansa dini insanlara göre uyguluyor. nabza göre serbet misali..

1|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Toplum olarak duygusal insanlar oldugumuz bu sekilde hitap edilmesi insanlarin kalbine isliyor. Nihat hatiboglu daha onceleride tv programlarinda cikardi ama boyle dikkat cekmezdi. Toplumun isteklerine ayak uyduruyo herkes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevmiyorum o tarz programları sırf Allah din Peygamber din konuşuluyor eski devirler dönemler yaad ediliyor hiç hoş değil günümüze bakılmalı biraz ayrıca bu program dini düşüncelerin yoğun olduğu dönemde Allah Kur'an Peygamber adı kullanılarak millet kullar sömürülüyor hoş değil aptal bir kitleye sahip her sene aynı sorular aynı cevaplar ve vaazlar değişik bence bu kitle oruç tutmamalı muaf sayılmalı akli dengesi bozuk kişilerden oluşuyorlar çünkü değişik tuhaf karmaşık bu yorumu yapmak bile istemezdim yani

0|0
    0|0
  • 1 ayın Nihat'ı diyorum ben ona 😊

1|0
    0|0
  • nihat hatipoğlu ve nihat hatipoğlu gibi adamların alayı hokkabazdır. kendilerinin otelleri, arsaları, bankada milyon dolarları olan ve insanlara şükretmeyi, aza kanaat etmeyi öğütleyen komik şaklavanlardır

0|1
    0|0
  • burjuva sistemde hakediyor.
    bir konserde şarkıcılar trilyon kaldırıyorsa, bu adamda bir kaç yüz bin kaldırmayı hakediyor. dediğim gibi burjuva sistemde.

0|0
    0|0
  • Ya benim anlamadigim inanmiyorsan ac o zaman kurani oku ogrenmeye calis adam kendi fikrini hic soyleniyor kuraldan sana sureyle cevap veriyor. Para konusu zaten adam yalanladi hakimi helal etmiyorum dedi iftira atanlara. Varsaylim kazaniyor kazansinn din buna engelmii adamin mesleg bu

0|0
    0|0
  • Büyük kanallarda büyük hocaları konuşturmazlar Nihat Hatipoğlu ilginç şeyler söyleyen halkın şu an ki yaşamak isteğini savunan bir kişi halkın yaşadığı dinin ne kadar doğru olduğunu görüyorsun herhalde

0|0
    0|0
  • din tüccarı

1|2
    0|0
  • Dolandırıcı işte. Enayiler sayesinde zengin oldu

1|0
    0|0
  • adamın mesleği o, babasının hayrına yapmıyor

0|0
    0|0
  • fetva vermişti ahmet efendi onun için reddiye hatta..

0|0
    0|0
  • din istismarcısı para delisi şarlatanın teki

0|0
    0|0
  • adnan oktar bile benim hocalık iddiam yok şu bu iddiam yok diyerek sempatimi kazanmıs bir adamdır lakin bu din tüccarları fakir halkı fakirliğiyle mutlu etmeye uğrasan uyutan hipnozculardır ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dini kullanan insanlardan biridir o da.

0|0
    0|0
  • Paralari kaldiriyor evet

0|0
    0|0
  • Ben çok severim kendisini

0|0
    0|0
  • Soft soyguncu, pasif yiyici falan?

0|0
    0|0
  • düşünmek istemiyorum