Deli yürek dizisini zamanında izleyip sevenler var mı aranızda?

ben özelilikle müziklerini çok seviyorum. jenerik müziği bir harika. konusu da fena değildi.

Güncellemeler:
1998 de show tv de yayınlanmıştır ve toplam dört sezon sürmüştür. ilk 3 sezon show tv de , son sezon atv de yayınlanmıştır. deli yürek bumerang cehennemi adı ile sinema filmi de çekilmiştir. osman sınav yapımıdır. efsane dizi deli yürek diğer efsane dizi kurtlar vadisini doğurmuştur. deli yürek de oynamış bir çok oyuncu kurtlar vadisin de rol almıştır.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Deli yürek sevilmez mi. Kuşçu Yusuf vay be ne günlerdi. Hayda rinna rinna rinna rinanay

0|1
    0|0
    • hatırlıyor musun sen? hiç zannetmiyorum. sonradan izlemişsindir.

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemedim

0|1
    0|0
    • deli yürek geçti vadiyi izleyin.

• pardon siz aşkı memnu, fatmagülün suçu ne , binbir gece ve gümüşü izleyin. siz kızsınız.

• güzel diziydi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet güzel diziydi :)

0|1
    0|0
  • Bir dönemin en çok izlenilen dizisiydi , internet bu kadar yaygın değil yabancı dizilerden habersizdi insanlar. Ben izledim , o dönem anlamasak ta sonradan Kenan İmirzalioğlun un çok acemice bir oyunculuk gösterdiği dizi.

0|1
    0|0
    • kenan imirzalıoğlu nun ilk dizisi idi ve performansı süperdi. bir yanlışın var.

• İzlemedim

0|1
    0|0
  • Zamanında izlemiştim şimdi bakıyorumda ne kadar saçma bir diziymiş

0|1
    0|0
    • kurtlar vadisini o dizi doğurdu ama sana hak veriyorum kurtlar vadisi nin yanında çok basit kalıyor. yine de zamanın da reyting rekorları kırmıştı.

• Kurtlar vadisini doğursada o zaman rakipsiz olduğu için izlendi çakırlı kurtlar vadisine bak bide şimdikine soytarı dizisi oldu şimdiki

• yine haklısın. ben ilk kurtlar vadini seviyorum. pusu ne anlattığı beli değil. saçmalıyorlar.

• sevilmezmi biladerim miroğlu hele bide desert eagle offff diyorum yani bozo yu filan bilirmisinnn

0|1
    0|0
Yükleniyor...