Elçin sangu nun oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz?

• abartılıyor
    36% (8)27% (3)33% (11)Oy Ver
  • bence acayip iyi oynuyor
    9% (2)27% (3)15% (5)Oy Ver
  • kötü oynuyor
    23% (5)9% (1)18% (6)Oy Ver
  • ne çok iyi ne çok kötü , orta
    32% (7)37% (4)34% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bana sorarsanız sırf doğal kzıl diye baya bir şişirdiler boyu kısa göğüs ve bacak boyu kalça diye düşünürsek fiziği çok güzel değil belirgin yüz hatları veya dolgun hatları yok oyunculuğa gelirsem bence hiç oynayamıyor hareketleri mimikleri açıkçası çok yapmacık geliyor yani iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İyi ama diziyle çok özdeşleşti başka dizilerde oynarsa 2-3 yıl içinde tutulmaz.

0|0
    0|0
    • Birde zorlayıcı bir sahnesi olmadı şimdiye kadar.

• zaten bunda işin içine neriman falan da giriyor reytingleri tuttuğu için abartılıyor yoksa diğer dizileri (sevdam alabora vb. ) tutulmadı

En İyi Kız Görüşü

• Donuk...

0|0
    0|0
    • @Kral2122 ayrca beren elçinden kat kat güzel

• Emin ol ki Beren Elçin sen onlardan güzelsin sade halinle valla bu bir gerçek ama havalla girmeyin lütfen 😅😅😅

Erkekler Ne Diyor 3

• Diziyi izlemediğim için bilemiyorum ama güzel kız 😂😂

0|0
    0|0
    • videolar yükledim izleyebilirsin açıkçası güzel ama abartılacak kadar değil

• Hiç izliyesim gelmedi şu an güzel olduğu için sbartiliyor olunabilir

• acayip abatılıyor

• ne çok iyi ne çok kötü , orta

0|0
    0|0
  • Tamamen abartı daha niceleri var ondan iyi olan

0|0
    0|0
    • nihayet benim gibi düşünen birileri var

Kızlar Ne Diyor 3

• rolünden midir bilmem de yapmacık

0|0
    0|0
  • Çok yapmacık 😒

0|0
    0|0
  • Daha yaşının da gençliğinden dolayı tabi ki çok usta bir oyuncu değil. Ama yeni nesil oyuncular çok kötü yaz dizilerinde başrol oynayanlar falan. Onlar kadar da kötü değil kendini geliştirdikçe daha iyi bir oyuncu olabilir. Tip olarak da beğeniyorum ama senin de dediğin gibi abartıldıgı kadar da değil. Kızıl değil de sarışın ya da kahverengi saçlı falan düşün sıradan bir kız saçından dolayı dikkat çekiyo. bir de ekran hileleri de var. Ben de doğal kızılım saç rengimizin tonu da aynı ama onu tepesindeki ışıklar falan cok daha güzel gösteriyo

0|0
    0|0
    • zaten makyaj güzeli de bence emin ol doğal kızıl olsa bile işin içine boya falan giriyordur evet bazı oyunulara göre iyi denilebilir ama izleyici gözüyle bakarsak berbat

• gökçe akyıldız da mükemmel
      https://www.youtube.com/watch?v=pqjnsEZkNh0

Yükleniyor...