Hande Yener Mor Şarkısı sizce nasıl olmuş?

Selam herkese, bildiğiniz gibi dün poll production kanalında hande yener'in yaz için hazırladığı mor isimli şarkısı yayınlandı. Daha önce milliyette okumuştum, ayla çelik'in bağdat şarkısını falan sollamış diyorlar ama hala 126 bin'de takılı kalmış. Bilemedim. Hande yener mor şarkısı bana kalırsa hoş olmuş ama sözleri bakımından biraz eksik kalmış gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Şarkı şu:

Güncellemeler:
Arkadaşlar soruya ekleme yapalım, sizce bu yaz'ın en hit şarkısı olur mu? Yoksa demet akalın'ın gölgesinde mi kalır?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• beğenmedim

0|1
    0|0
    • Neden beğenmediniz ki? Bence yine de ortalama üstü bir şarkı. Yakın zamanda her yerde çalmaya başlar.

En İyi Erkek Görüşü

• Şu kaliteye bir daha ulaşamadı...
    https://www.youtube.com/watch?v=ZeU5aiGSg_U

0|1
    0|0
    • Ah, ah.. Eski hande yener'i biz de özlüyoruz ama 2016 yılındayız ve doğal olarak sanatçılar da şarkıları da değişime uğruyor. Sizce bu yaza uygun bir şarkı mı? Çünkü okuduğum kadarıyla bu yazın en hit şarkısı olacağı söyleniyor, demet akalın'da marilyn monroe isimli şarkısını çıkaracak muhtemelen en iyi dinleyeceğimiz şarkılar onlar olacak gibi.

• Türkiyeli sözlere, avrupai müzik ve klip... İlk sinleyişimde pek beğenmedim. "Kırmızı" isimli şarkıyı tekrar edermiş gibi geldi bana...

• Evet bende de aynı hissiyat oluştu ama artık bir de demet akalın'ı görmek lazım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok saçma bir şarkı ben beğenmedim bağdatı da sevmem zaten

0|1
    0|0
  • süper

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevmem

0|1
    0|0
  • Moruklamak şarkılarına da etki etmiş.
    Olmamış.
    Yaşlanıp bitenlerden olacak bu da herhalde.

0|1
    0|0
    • Valla hande yener bitmez bence, türkiye'de bu tarz müzik yapanlar içinde pek rakibi yok gibi.

• Ama bu şarkı olmamış. Doğruya doğru.
      Benim faceden de takip ettigim biriydi. Sonra sildim.

Yükleniyor...