Habertürk tv de Öteki Gündem Program Sunucusu Kız Sizce Çok Yapmacık Ve Amatör Değilmi?

Sunuculuk ile Alaska'sının olmadığını düşünüyorum

tepkileri ve gereksiz çok çıkışı mevcut yani yayıncı gibi değilde

program sunucularıyla cafede, evde sohbet eder gibi konuşuyor

birde üstüne üstün güya kitap yazmış sen kaç kitap okudunda kitap yazdın

çok merak ediyorum siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi o kişinin senden benden çok daha fazla kitap okuduğu, kaynak taradığı, araştırma yaptığı aşikar. Yani bizden donanımlı olduğu kesin!

İkincisi kitap yazmadı, uzman konuklarıyla birkikte , onlara soruları sorup cevaplarını ve görüş alışverişlerini derlediği kitapları "çıkardı." Yani arada yazmakla çıkarmak arasında fark var.

Üçüncüsü ben de bazı tavırlarını programın formatına göre belki abartı buluyorum ve daha ciddiyet dolu olmasını düşünüyorum. Ama öteki gündem'i sunan ve daha sonra trt1'e giden eski sunucusu da (pelin çift) benzer tavırlar sergiliyordu. Bunu programın ilk bölümlerinde yer alan ikinci bir sunucuyla (erkek sunucu) hazırlarken de yapıyorlardı. Yani daha samimi bir ortam oluşturmak için yaptıklarını düşünüyorum. Ama her tavır tabi uygun görünmeyebilir ekran karşısında...

0|0
    0|0
    • Sen benimle hiç kıyaslama onu okuma konusunda söyliyeyim sana ondan kat kat daha fazla okuduğumdan eminim o kadar kitap okuyan bir kişi böyle anlamsız sorular soramaz

Ayrıca onlar bir ekip kardeşim bende zannettimki senin gibi o önerdiği kitapların hepsini okumuş alakası yok ekran arkadında bunların kütüphaneleri var orada program yapımcıları okuyor o konuda o haftada program konusu yapıyorlar kendi de okuyor tabi ama abarttığını kadar kesinlikle değil

Kardeşim o sorduğu soruların cevaplarıyla birlikte zten o adamlar kitaplarında açıklıyorlar veya programda sor orada cevabını al yoksa herkes her programdan kitap çıkarır bu mantıkla göre o zman

Ama tabi program , ok bilgilendirici o ayrı

• Program süper ona yönelik eleştirim yok zten bilgilendirici anladım seni

• Eyvallah, bu konuda hemfikiriz...

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Ona buna laf atmadan önce, dön de kendi dilinin mide bulandirici yetersizliğine bak...

birde üstüne üstün güya kitap yazmış sen kaç kitap okudunda kitap yazdın

Bir DE... üstüne üstlük... okudun DA...

Ona buna çamur atacağına, kendi dilini düzelt evvela...

0|2
    0|0
    • Ben kitap yazamadım ondan daha fazla okuduğumdan eminim sadece elindeki Metin'e bakarak programı sunuyor sorduğu sorulardan yetersizliği çok aşikar

Ben ona hakaret etmiyorum çamurda atmıyorum burada gördükleri mi paylaşıyor insan ların düşüncelerini merak ediyorum

• Hayranım bu yeni neslin, önüne geleni yetersiz bulmalarina...

• Önümüze geleni niye yetersiz bulalım var olan olgulara göre konuşuyoruz programa iftira falan atmıyorum ben

• Pelin Çift der gecerim. Pelin abla iyidirrr

0|1
    0|0
  • Bence çok iyi ve çok bilgili bir ablamız

0|1
    0|0
  • Çok ateşli be

0|1
    0|0
  • biraz kiskanclik var gibi

0|1
    0|0