Sizce DELİBAL Filminin Sonu Nasıl Bitmeliydi?

Çağatay Ulusoyun ölmesini hiç istemezdim. Ağladım lan sonun da O Leyla Lydia Tuğutlu'nun Yüzü aklımda gitmiyor :D

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• O film beni hayal kirikligina ugratti yani umsugumu bulamadim ve bence olmemeliydi kesinlikle..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de dün izledim kötü oldum ya. Öyle aşık olmayı çok isterim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Cagatay nallari dikmemeliydi.

0|1
    0|0
    • En açıklayıcı görüş eig de ilk 2 desin tebrikler :D

• Eig'e ihtiyacim var mi sence :D Sagol yine de.

• Siz bilirsiniz başkasına sözüm vardı 1 kişiye bu cevabı yazdım gerek yok dedi. Sizde gerek yok deyince aldı o eig yi artık neyse en azından filmi izleyip yorum yaptınız bu iyi bir şey :D

• ben de ağladım ya ,
    bence de ölmemeliydi

0|1
    0|0
  • Film güzeldi ama sonunu yakıştıramadım hani aşksa sevdiği kadın için yaşaması gerekliydi ölürken kendini düşündü çünkü "Sana zarar verip acıdan ölmektense intiharı tercih ederim" şeklindeki bir finali beğenmedim

0|1
    0|0
  • İzlemedim gereksiz bir film

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir filmdi.😊Sonu çok acıklıydı ama güzeldi genede.😢Keske mutlu sonla bitseydi.

0|1
    0|0
  • Eğer intihar etmeseydi film o kadar etkileyici olmazdı diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Bence klasik genç film maksat tanıdık oyuncuların oynaması önemli olan Çağatayı medcezirden beridir görmedim. Tabi sence nasıldır bilemem size kalmış ii günler

• Hah bir türlü izleyemediğim filmden spoiler yedim 🙈🙊

0|1
    0|0
  • Allah seni napmaya insan sonunu soyler mi , boyle bir soru sorar mi 😱😔 ben o filmi henuz izlememistim ya 😕😒

1|0
    0|0
    • Mağaradan bir çıkın Yaw film çıkalı aylar oldu... :D

• Siz bilirsiniz tekrar özür dilerim :D

• Cidden onemli degil

• Ben beğenmedim o filmi ya

0|0
    0|0
  • Bende sonunda ağladım bence daha değişik bitebilirdi. Mutlu sonsuzdu hani mutlu bitmedi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aksine son sahne pek başarılı olmamış bir Su ve Ateş finali ya da Sadece Sen finali kadar başarılı değil daha duygusal olabilirdi.

0|1
    0|0
  • Dvd'de izleyecektim, şu an hiçbir anlamı kalmadı! Umarım senin'de başına gelir. Bir arkadaşım vardı, beklediği bir devam filminin sonunu anlattı diye en yakın arkadaşı beş sene konuşmadı. Filmin sonu beklediğim gibi değildi falan yazaydın keşke! Filmlerin sonu anlatılmaz kardeşim.

0|0
    0|0
    • Kardeşim mağaradan bir çıkın yaw :D film çıkalı aylar oldu :D

• Ben kendi görüşümü paylaştım işte film sonu hiç önemli değil sadece sonunu ileriye sardım ama bazen sevdiğim yerleri tekrar izliyim diye geride sarıyordum düşün o kadar beğendim sana kalmış kardeşim özür dilerim böyle bir sou paylaştığım için artık ne diyim :D

• Sorun yok ;-)

• Ben sevmedim

0|1
    0|0
  • Hyatimda izledigim en sıkıcı filimler arasinda yerini aldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...