Justin Bieber kaslı bir bebeğe benzemiyor mu?

Şunun tipe bakın ya kaslı bir bebiş gibi. Sizin gibi cinsiyetçi ve homofobik insanlarında en çok canını yakan Justin'in heteroseksüel olması zaten. Bir erkek için fazla güzel.Justin Bieber kaslı bir bebeğe benzemiyor mu?

2|2
15|14

En İyi Kız Görüşü

• Aynen çok şirin.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet gayet yakışıklı

0|1
    0|0
  • Kaslı bir bebek mi. :/ Kaslandıktan sonra kırolara benzedi bence. Eski hali daha bebeksiydi. :d

0|1
    0|0
  • Güzel çocuk

1|1
    0|0
  • Evet.

0|1
    0|0
  • Çok itici.

0|0
    0|0
  • Begenmiyorum.

0|0
    0|0
    • Beğenmeyebilirsin bebeksi değil karizmatik erkeklerden hoşlanıyorsundur ama bence çirkin d e diyemezsin samimi gelmiyor bana.

• Bence güzel değil

0|0
    0|0
  • İtici bitip.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeye benzemiyor

0|0
    0|0
  • Zayn daha karizmatik

0|0
    0|0
    • Tabi o da çok yakışıklı. Ama Justin'in yüzü olgunlaşınca sakal bıyık bırakınca Zayn'i sollar. Yoksa Zayn de bebiş gibiydi :D.

• Zayn 23 Justin'de 22 yaşında sen ve ben de 50 yaşında değiliz. Gidip 50 yaşındakilerden mi hoşlanalım? Ergen diye küçümsemek saçmalık hiçte ergen falan değiller.

• tamam kardeşim kimden hoslanirsan hoşlan allah allah bu benim düşüncem, neyse iyi günler

• gay misin

0|0
    0|0
  • büyüdü artık ve gayet yakışıklı bir erkek. kıskanan erkekler karalıyor adamı

0|1
    0|0
  • güzellik göreceli bir kavramdır ve bana hiç de yakışıklı veya tatlı gelmiyor

0|0
    0|0
  • Normalde bu cocuktan hoslanmiorum. Ama son fotografi insani davet ediyo😀

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• iyi evet

0|1
    0|0
  • Yakışıklı çocuk.

0|1
    0|0
  • Bunun neresi yakisikli kizlar neyini beğeniyor.
    Kizlardada göz bozukluğu varmis demekki doğuştan gelen. Ula tipe bak evlat olsa sevilmez yemin ediyorum ya. Suna bak a q. Bacaklarından asican beynine kan gitmesi için suna bak be.

0|0
    0|0
    • Neresini beğenmedin? Kız gibi oğlan işte. At hırsızı gibi mi olsun? Zaten bebeksi yüz hatlarını seven kızlar beğeniyor. Yoksa beğenmeyen de çok var.

• bence yakışıklı değil. sadece abartılıyor

0|1
    0|0
  • Mapusa düşmesin

0|0
    0|0
  • Allah'ın liselisi

#inciheryerde

0|0
    0|0
    • Justin 22 yaşında 16 yaşında değil bu bir. İkincisi liseli olmak kötü ve aşağılanacak bir şey değil. Napıyım 80 yaşındakilerden mi hoşlanayım senin gözünde liseli olmamak için? Kıskançlığından çatla sen çocuğun yüzünde kusur yok. 40 yaşına gelince nasıl taş olacak DiCaprio gibi o zaman sakal bıyıkta bırakır erkekliğine laf edemezsiniz.

• Oyyyyyyyyyyyyşşşşşşşşş

0|0
    0|0
  • iğrenç ya bu

0|0
    0|0
  • hıc hoslanmıyorum bundan D:

0|0
    0|0
  • hadi ordan edin şımarık piçi

0|0
    0|0
  • Önce bir insana benzeteyim hele de

0|0
    0|0
  • Başka bir şeye benziyor. İ...

0|0
    0|0
  • Kas neresinde onu göremedim:)
    Üç beş ilaç şişiği var

0|0
    0|0
    • O yüzden Calvin Klein modeli seçildi değil mi?

• Vücuttan anlasan bu yorumu yapmazsın zaten

• Yoo anlıyorum harika kasları yok ama sıska da değil. Ayrıca küçük kafaya ayı gibi kas yapınca komik gözüküyor. Dozunda kas gerekli belki biraz daha yapabilir tabi.

Yükleniyor...