Survvor'da Semih'e yapılan zulmü nasıl değerlendiriyorsunuz?

Survvor'da Semih'e yapılan zulmü nasıl değerlendiriyorsunuz?

Gönüllüler takımı çok karaktersiz değil mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karektersizlik bir yana ahlaksızlar. Aile terbiyesi yok onlarda. Bildiğin züppe Alayı.
    Saygı vs.. birşey yok. Üzülüyorum böyle gençliğe..
    Ne büyük büyük ne küçük küçük.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi TEKER TEKER GİDECEK !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ben takip etmiyorum ama o adamı ütopyadan biliyorum ahkam kesen adamdan hayır gelmez ütopyada da o millete zulm ediyordu resmen az bile

1|0
    0|0
  • Evet. Gönüllüler takimi kesinlikle çok karakter siz. Ama hepsi 1 nagihan etmez karaktersizlikte :)

0|0
    0|0
  • semihden nefret ederim uyus köpegim teki

0|0
    0|0
  • Bırakın survvor u ya başka izlicek şey mi kalmadı neyinden zevk aliyorsunuz anlamıyorum adamım ben 5 sn açık tutsam içim sıkılıyor

0|0
    0|0
  • Aynen çok karaktersizler. Ama yaptıklarını buluyolar yeri geldiğinde. Neyse konumuz bu değil. Senden ricam SEMIH yaz 1890 a gönderirmisin 😊😀😁

0|0
    0|0
  • İşi gücü milleti tahrik edip kendini dovdurterek diskalifiye yaptirmata calisan aciz herifin teki

0|0
    0|0
  • bunu yazdığın için karektersizin önde gidenisin semihin şerefsizliklerini nasıl görmeyecek kadar kör ve özürlüsünüz anlam veremiyorum

1|0
    0|0
  • Zulüm mü bilmiyorum ama gönüllüler çok aciz karşısında laf edemeyip onca adam bir araya grliyo üstelik eleyemiyoşar. Semih iyi koyuyor

0|0
    0|0
  • Şampiyon olacak Semih :)

0|0
    0|0
  • Hepimiz semihiz 😂😂😂

0|0
    0|0
  • semihe zulummu yapılıyor orda karaktersiz biri var ise oda semihtir

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirinden beter 👿

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem ama semih full daş.. ağa alıyor herkesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben bu şekilde soran insanların aklından şüphe ediyorum yarıca canım olduklarını düşünüyorum ! Ya semihe ne zulüm yapılmış güldürmeyin semih siz gibi koyuncukları kullanmak derdinde sade ce sms le şampiyon olacağını sanan güçsüz sinsi kötü pla lar yapan insanları kışkırtan egolu bencil bir korkak sizde hala gidip oy verin burnunu daha havaya kaldırın de semoş fanları çok gülünç

1|0
    0|0
    • Ben kimsenin vanı değilim yaknız sevmeyenlerinin genel olarak senin gibi küfürbaz hajaret eden aşağılayan kişiler olduklarını gördükçe takdir etöeye başladım. Saygısızlık, iyi değildir. Nokta.

Karakterini buradaki insanlara bırakıyorum. Yazdığın hakaretler ortada.

• Az bile

0|0
    0|0
  • semihe yapılan zulüm semihi aç bıraktılar hor gördüler işkence etdiler. milletin avukatımısınız kaç yaşında adam para için orada dert ediyomudur sanıysun

0|0
    0|0
  • Zulüm yapıldığını düşünmüyorum. Hatta ünlüler takımına gitmesine sevindim. Hem kendisi hem de gönüllüler açısından iyi oldu bu durum. Kazandığı oyun sayısı belli. Ünlülerde de pek bir başarı gösteremiyor, tek güvencesi oy sanırım.

0|0
    0|0
    • Gönüllerin tavırları çok iğrenç.

• Onların bu tavrında semihin katkısı çok fazla. Tamam kötü bir tavır içindeler ama semihe ne demeli? Performans yok, laf çok. Hadi hakkını yemeyelim 1-2 oyun aldığı oluyor. Ayrıca gönüllüleri bu tavıra iyice teşvik eden şey zaten semih ve lafları.

• ne zulmü bee :D

0|0
    0|0
  • Bence Semih zulm yapiyor

0|0
    0|0
  • karaktersiz olan semih ayrıca zulum falanda yapılmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...